Hena na vlasy

mira7

100 ludi 100 chuti :) niekto neda dopustit na voono niekto na henne color atd... Urcite nekupuj hennu z dmka. je mala, draha a nic moc. najlepsie je kupit niekde na nete. mne pomohol v rozhodovani tato stranka. take zhrnutie

www.tany.sk

Bella15

Ahojte, prosím Vás chcela by som sa spýtať čo všetko za prísady pridávate do henny aby som mala z nej krásnu čiernu. A ešte koľko balení použiť keď mám vlasy po chrbát... ďakujem

Bella15

Ahojte, prosím Vás chcela by som sa spýtať čo všetko za prísady pridávate do henny aby som mala z nej krásnu čiernu. A ešte koľko balení použiť keď mám vlasy po chrbát... ďakujem

Patricia08

ja by som sa chcela spýtať včera som použila henu druhý krát. Prvý krát mi to nechytilo vobec a teraz mi to chytilo až moc ... prosím porate mi ako to mám dať z hlavy preč ... ked som si zmývala vlasy tak mi vypadávali gundže vlasov .. prosím pomožtte mi

jajulienka

nellcaa. henna kremova farba obsahuje aj chemikalie...

najlepsia je klasicka henna..najsilnejsie chyta cervena pretoze je to pre nu prirodzena farba...henna ktora fabi aj inak obsahuje ine prisady ako napr. indigo ci ine farebne zlozky...vsetko je to prirodne takze vlasky pekne vyzivi...pozor na ciernu hennu ak ju mate dlho na hlave moze prist bolest hlavy...hennu si nechavame na hlave co najdlhsie ja si nechavam niekedy aj 10 hod....pozor vsak na indigo ....indigo nici horuca voda...takze je tam isty problem pri uzivani s hennou lebo henna je cervena a potrebuje horucu vodu...

malickaaaaa

Caute,
aj ja som skusala hennu asi 3ci4 krat ale velmi mi to nechytalo tak som skusila henna cream a tiez som spokojna. Chyta to lepsie a neni s tym tolko prace... :-)