Hena na vlasy

eowyn

Jahodka- skús bezfarebnú hennu, alebo henne color má aj zlatý odtieň...prípadne skracovať dobu pôsobenia, nenechávať tak dlho ako na začiatku.

JahO_Odka

Ja som bola veeeľmi dlho zastáncom henny (a vlastne ešte vždy hennujem), ale teraz sa mi znepáčilo prirodzené stmavovanie, ktoré sa kúsoček po kúsočku stále stupňuje s každým zábalom. Som prirodzená plavovláska a "vďaka" henne mám vlasy krásne, dlhé, lesklé, zdravé, ale bohužiaľ čoraz tmavšie :/ Teraz mám z mojej svetlunkej už svetlohnedú farbu. Okolie mi farbu síce stále chváli, ale ja by som mala rada svetlejšiu... neviete ako obmedziť to stmavovanie henny?

xxxxxxxxxxxx

ten olej som pouzivala. Mne to velmi vysusilo pokozku a vlasy mam pocit tiez su v horsom stave take viacej krepy :-/ aj mama sa zhrozene na mna pred par dnami pozrela ze co to mam s vlaskami :-/

nathália08

xxxxxxxxxxxxxx,používala si do henny aj kondicioner aj oliv olej???ja som si stale primiešala,treba si naštudovat viac tému na hennu.radšej si nenič vlasy a používaj hennu,ja ju používam uz 3/4 roka a som velmi spokojná,nemienim sa jej vzda´t,za žiadnu cenu,vlasy su krásne lesklé a zdravé.

xxxxxxxxxxxx

po akej dobe mozem na henene vlasy pouzit normalnu farbu bez amoniaku? Hennu som pouzila len dvakrat ale pokozka sa mi po nej velmi vysusuje a mam strasne vela lupin tak sa chcem vratit ku klasickym farbam.

terrry

Ja som si hennu davala vcera prvy krat. Vysledok sa mi velmi paci. Povodne som mala takustredne hnedú farbu na koncekoch take odlesky do zlata pri korienkoch taku tmavsiu hnedu. Davala som si henna KARISHMA medenocervena z hennayvette.sk
Vlasy mam leskle a hebke. Tam kde som mala vlasy take tmavsie mi to chytilo menej len taky odlesk medzi gastanovou a medenmou. Do tej kašičky ked som si hennu zarabala som si pridala jahodovy esencialny olej, lebo mi to smrdelo, teda take prirodne. Urcite budem v henovani pokracovat

villma

Pre všetky budúce heny-ženy by som chcela odkázať, aby ste sa nevzdali heny pretože výsledok stojí za to. Hena mi chytila úplne až po 2 rokoch stáleho používania (farbenia henou)a to som išla z chemického farbenia. Ako mi vlasy postupne odrastali cítila som podstatný rozdiel nové vlasy nafarbené henou boli hladké jemné lesklé úplne zdravé, tie chemicky farbené úplný opak. Tie dva roky bolo pre mňa utrpením kým mi farba úplne odrástla. Ale heny sa už nikdy nevzdám.

Villma

Suzanne: Záleží na odtieni vlasov :) Ak sa neviete rozhodnúť medzi odtieňom pre výryznejší efekt by som odporučila o odtieň svetlejšiu.