Hena na vlasy

renaam

ahojte, mam jednu otazku, mam dost sedive vlasy a v sucasnosti tmavo hnedu farbu. Da sa pouzit hena aj na sedive vlasy? zafarbi ich?

mirka 23

biba, hennu si možeš dať po mesiaci, takže pohoda. Hnedá henna je čokoladova, čiže tmava, ale možeš ju zmiešať aj s čiernou, ak chceš tmavšiu. A určite hennecolor, ta z DM ti chyti do červena, ak vôbec chytí.

bibba

hey baby, mam hnede vlasy, take tmavsie, farbim si ich raz za cas ciernym a cokoladovym farebnym samponom (farby radsej nechcem) proste na tmavsie. a uz som si ich nefarbila od marca, myslite si ze by som si uz mohla dat ciernu henu na vlasy teraz v novembri? kedze sa to nema miesat dokopy, chemicke a prirodne farby na vlasy, tak som chcela len vediet ze po akej dobe to mozem vymenit za henu? a ake su odtiene heny? cierna, mahagonova, aka este? ja chcem taku strasne silno silno hnedu ale nie uplne uplne ciernu... je taka?

ejmy

presne, tie témy sa tu už tak opakujú, že hrúza, ale toto mi príde dosť od veci, keď niekto založí ďalšiu tému o henne a pritom staršia téma o henne je hneď na začiatku prvej strane fóra.

isabelle

Suzanne
Ano, pozri si tu temu o henne, je tam vela info o kvalitnych hennach atd...
Tiez si myslim, ze jedna z tych velmi kvalitnych je prave ta francuzska Henne Color, potom asi nemecka Logona, Sante...

masasko

Pokial viem, tak jedna z najlepsich je Henne Color je to francuzska henna:
www.hennecolor.cz tu si mozes pozriet nejake ich vyrobky, alebo si o nej nieco precitaj na googli.