chlapci a make-up ? potrebujem poradit

Príspevok v téme: chlapci a make-up ? potrebujem poradit
Frantho

Mam problem s tvarou.Momentalne mam problem s kruhami pod ocami a mam este taky cerveny pasik nad hornou perou (uz to moc nieje vidno ale stale je tam).A este mam dost svetlu plet takze je to vidno a potrebujem poradit s make-up ako to zakryt.Neviete mi poradit? Este nikdy som si nic nedaval na plet ale teraz to potrebujem.Za vsetky prispevky dakujem

silvinka

nedavaj si make up, ten je viditelny, skus od Diora farebny hadratacny krem, stoji okolo 1200, ale vyzeras uplne prirodzene, ako by si bol opaleny
alebo si zmiesaj v dlani trochu kremu so samoopalovacim a dobre si to porozotieraj na tvari

Frantho

veronika si zlata ale nevies mi poradit niejaky druh make-up,znacku alebo nieco take alebo ci nevies na niejak stranke druhy make-upOV lebo ja som to nikdy nemal na tvari vobec sa v tom nevyznam.dakujem

veronika

chalani nebojte sa make-upu ja môjho brata pravidelne upravujem ked niekam ideme ma obcas problem s ake takze trosku spravneho make-upu alebo korektoru , trosku tvar prepudrovat aby sa neleska mastnotou a je to super. len treba zvolit spravny odtien a potom nezabudnut aj odli cit :)))

misulka2906

skus ist ani nie ze drogerie ale napr oriflame,avon a tak a ty co s tym robia su v tom dobry...alebo pootm kozmeticka ta ti vybere aj odtien a tak..viac ti asi nepoviem ale keby mas otazky a viem na ne odpovedat tak odpoviem