je na tom niekto ako ja?????

Príspevok v téme: je na tom niekto ako ja?????
misinka5

Ahoj, možno sa to bude zdať niekomu smiešne, alebo divné...Mám 24 rokov,skončenú školu, super prácu, pekného úspešného priateľa, krásne bývanie. Čo si ešte priať?? Fakt mám všetko, ale nie som spokojná:-((( Prečo? lebo ma každý deň ubíja pohľad do zrkadla..Nie, nie som obluda, ani nič podobné, pred rokmi som fotila a prechádzala sa po móle.. Ale tie časy sú už nenávratne preč a na vine som ja, pretože som sa prejedla tak, že z toho pramení môj odpor k zrkladlu.. Mám 172 cm a 56 kíl...každučký deň keď si vyberám veci do roboty, tak sa trápim ako ukryť moju hnusnú postavu, všade mi niečo trčí a nedokážem sa toho zbaviť...kupujem si pekné veci, no cítim, že v tom vyzerám strašne. Nedokážem sa zbaviť tých kilogramov, vyskúšala som hádam všetky diéty, aj slávnu mliečnu, po ktorej som nabrala ďaľšie kilo:-( Pohybu mám tiež veľa, užívala som aj rôzne preháňadlá a nič, síce som schudla, ale iba na jeden deň a to sadlo mi zostalo. Strašne závidím štíhlym babám ako dobre vyzerajú v tom módnom oblečení, že ja by som tež také chcela, no kvôli mojim tučným bokom a bruchu si to nemôžem dovoliť..Čo mám robiť? Neposielajte ma k psychológovi ani k psychiatrovi, stretávam sa s nimi pracovne často. Ja len chcem vedieť, č sa niekto tak cíti ako ja.

christine

viem vas pochopit. mam ale pre vas riesenie. moja mama schudla a odvtedy uz ani nenabrala ziadne kilo- napiste mi

elis333

podla mna dobry osobny trener...ja som tento tyzden s nim zacala...aj ked riesim opacny problem a to priberanie...tak ako tY nevies schudnut, ja neviem pribrat a vyzeram az chorobne chuda..tak ako tebe nepomahaju diety, mne nepomaha prejedanie sa...takze toto je moja posledna moznost a ked ty si to tiez neskusala, tak nie je co stratit

misinka5

AK, tebe tiež ďakujem za pekný povzbudivý príspevok, mary-anne, ako sa to vezme, tréningy, no raz do roka telesné previerky, a tie sú jednoduché.

misinka5

zuzula, ja to mám v práci niekedy aj ťažké..hlavne na ulici. Stali sa mi už aj situácie, keď som prišla na miesto, a dotyčný si myslel, že je v skrytej kamere, lebo taká modrooká blondínka jemu nemá čo hovoriť jeho práva..Veľa ľudí dáva na prvý dojem, ja sa na svoju osobu od ľudí ktorí ma nepoznajú bohužiaľ stretávam s prirovnaním zlatokopky, ale opak je pravdou, nikdy som taká nebola, ani niesom. stretla som sa od kolegov aj s tým, že bývalá modelka nemá čo robiť v policajnom zbore, ale našťastie som ich presvedčila mojimi schopnosťami a výsledkami mojej práce a nie svojou minulosťou.

AK

misinka5, ale aj ostatné dievčatá, čo tu
píšete, chcem Vám napísať, že postava nie je to najdoležitejšie na svete, hoci
ja osobne tiež netúžim po zbytočných kg.
Mám 45 rokov 170cm a 56kg. Túto váhu si držím už 25 rokov bez diet, a teda ako Vaša mama Vám všetkým možem povedať, hlavne žite zdravo - jedzte zdravo, bez alkoholu a cigariet, veľa pohybu a veselú myseľ.
Nezaťažujte si svoje mladé hlavičky takýmito zbytočnými problémami. Hlavne
nie drastické diety, ktoré narobia problémy Vám a neskor aj vášmu potomstvu.

zuzula11

Lelinka ... skor, nez zacnes kritizovat, precitaj si prispevky, aby si vedela, v com je problem ... Ona chce schudnut z bokov, lebo ma nesumernu postavu ...