je na tom niekto ako ja?????

Príspevok v téme: je na tom niekto ako ja?????
misinka5

Ahoj, možno sa to bude zdať niekomu smiešne, alebo divné...Mám 24 rokov,skončenú školu, super prácu, pekného úspešného priateľa, krásne bývanie. Čo si ešte priať?? Fakt mám všetko, ale nie som spokojná:-((( Prečo? lebo ma každý deň ubíja pohľad do zrkadla..Nie, nie som obluda, ani nič podobné, pred rokmi som fotila a prechádzala sa po móle.. Ale tie časy sú už nenávratne preč a na vine som ja, pretože som sa prejedla tak, že z toho pramení môj odpor k zrkladlu.. Mám 172 cm a 56 kíl...každučký deň keď si vyberám veci do roboty, tak sa trápim ako ukryť moju hnusnú postavu, všade mi niečo trčí a nedokážem sa toho zbaviť...kupujem si pekné veci, no cítim, že v tom vyzerám strašne. Nedokážem sa zbaviť tých kilogramov, vyskúšala som hádam všetky diéty, aj slávnu mliečnu, po ktorej som nabrala ďaľšie kilo:-( Pohybu mám tiež veľa, užívala som aj rôzne preháňadlá a nič, síce som schudla, ale iba na jeden deň a to sadlo mi zostalo. Strašne závidím štíhlym babám ako dobre vyzerajú v tom módnom oblečení, že ja by som tež také chcela, no kvôli mojim tučným bokom a bruchu si to nemôžem dovoliť..Čo mám robiť? Neposielajte ma k psychológovi ani k psychiatrovi, stretávam sa s nimi pracovne často. Ja len chcem vedieť, č sa niekto tak cíti ako ja.

kaciatko7

ja by som uz asi mala potom chodit kanalmi, nech nepohorsujem svojou tucnotou :)
meriam 160 a vazim 59, a citim sa svele. mala som uz aj 40 pri rovnakej vyske a atraktivna som bola len sama pre seba, nikomu sa to nepacilo. nejako to prislo same vekom, prestala som drzat kadejake drasticke diety, viac sa zameriavam na cvicenie, ktore mi krivky pekne spevni, hladovanie a trapenie sa mi konecne sprotivilo. a po rokoch odriekania som konecne so sebou spokojna, spokojnejsia ako ked som bola stihlejsia. netreba na sebe vidiet len chyby, myslim, ze ani okolity svet nas nevnima ako chodiace centimetre, kilogramy, ale ako celok. a hlavne treba sa mat rada. pokial sa nemas rada, mozes dosiahnut aj tu najkrajsiu postavu na svete a spokojna nikdy nebudes.

lyzicka

ja mam 161cm vysku a vahu 47 kil. A tiez sa citim tucna. Mam hrube stehna a hoci mam rano ploche brucho, ked zjem hocico, uz sa mi vyduje. A este mam aj hrube ramena.

aluska

ja mam 168 cm a 60 kil..tak to sa mam uz odstrelit?a vobec som neni taka tucna...
moja tymas ale poriadnu poruchu prijmu potravy..tebe sa ten psychiater poriadne zide, bez urazky

a ak ta ma priatel rad, tak mu to urcite nevadi..
a co ma robit taka co ma 90 kilov?ta ma byt zavreta cely zivot doma a preplakat? si uvedomte ze znizujete totalne sebavedomie takym, ktori fakt maju kila na vyse...uz je to trapne

mirka 23

A to si tu prišla nariekať, alebo sa chvastať? Chceš od všetkých počuť aká si perfektná a krásna? To som robila, ked som mala 14... A ked si taka tučna, tak tu neplač ale rob niečo so sebou, lebo nariekanim neschudneš.

Vonavka

misinka - boky 103 je vela, ale tie kila su fakt ideal, neviem, asi mas taky tip postavy, sirsie boky, postava tipu hrusky, to velmi nezmenis, iba cvicit a vecer nejest sacharidy

tekvicka

ked to tak vidis tak si tu postavu spevni, zadok , stehna, zacni cvicit, plavaren je super a nikto ta nebude ocumovat, aspon teda nie preto ze si tucna - oni to neuvidia neboj :P a ked nie plavaren tak cvicit sa da aj doma, zavri sa niekde kde ta nikto neuvidi a ides.

otazka

MISINKA, na jednej strane ti rozumiem,bola si zvyknuta na inu postavu vahu a po nabrani apr kil sa citis zle. Musim sa vsak priklonit k nazoru ostatnych bab, ze pri danej vyske a hmotnosti nemozes vyzerat zle, to len ty sa tak vnimas. Ja mam rovanku vysku ako ty a pred 5rokmi som mala aj taku hmotnost. No ja som zase naopak zo 63kil schudla na tych 56, vlastne som len cvicila a s postavou som bola nadmieru spokojna.Nikdy predtym som sa necitila lepsie.A mozm ti povedat, ze u mna sa vsetko lepi na boky, hornu partiu stehien a zadok.Inde som utla a nepriberam. Dnes to uz neplati,som po dvoch porodoch, mam na sebe skoro 10kil navyse, znova sa mozem trapit:o)

misinka5

katka111, možno to máš inak "podelené" ako ja. a preto vyzeráš a aj si chudá, ak sa tak cítiš a vyzeráš. Ja sa už hambím si dať pekné nohavičky pred priateľom, lebo sa mi to zarezáva všade a na bruchu to trčí..Nosila som len tie na francúzsky štýl, neznesiem tangáče, pár som ich dostala od kamošiek, ale nenosiakl som icha keď si predstavím že by som si ich mala teraz dať a môj tučný zadok..fuj