je na tom niekto ako ja?????

Príspevok v téme: je na tom niekto ako ja?????
misinka5

Ahoj, možno sa to bude zdať niekomu smiešne, alebo divné...Mám 24 rokov,skončenú školu, super prácu, pekného úspešného priateľa, krásne bývanie. Čo si ešte priať?? Fakt mám všetko, ale nie som spokojná:-((( Prečo? lebo ma každý deň ubíja pohľad do zrkadla..Nie, nie som obluda, ani nič podobné, pred rokmi som fotila a prechádzala sa po móle.. Ale tie časy sú už nenávratne preč a na vine som ja, pretože som sa prejedla tak, že z toho pramení môj odpor k zrkladlu.. Mám 172 cm a 56 kíl...každučký deň keď si vyberám veci do roboty, tak sa trápim ako ukryť moju hnusnú postavu, všade mi niečo trčí a nedokážem sa toho zbaviť...kupujem si pekné veci, no cítim, že v tom vyzerám strašne. Nedokážem sa zbaviť tých kilogramov, vyskúšala som hádam všetky diéty, aj slávnu mliečnu, po ktorej som nabrala ďaľšie kilo:-( Pohybu mám tiež veľa, užívala som aj rôzne preháňadlá a nič, síce som schudla, ale iba na jeden deň a to sadlo mi zostalo. Strašne závidím štíhlym babám ako dobre vyzerajú v tom módnom oblečení, že ja by som tež také chcela, no kvôli mojim tučným bokom a bruchu si to nemôžem dovoliť..Čo mám robiť? Neposielajte ma k psychológovi ani k psychiatrovi, stretávam sa s nimi pracovne často. Ja len chcem vedieť, č sa niekto tak cíti ako ja.

misinka5

mary-anne som policajtka, preto ráno neviem čo ma v robote cez deň čaká, zuzula, naizaj ti veľmi pekne ďakujem, skúsim schovať váhu, alebo poviem priateľovi, nech ju niekam schová:-)

zuzula11

A este nieco ... ak cvicis denne, telo moze byt pretrenovane .. mne sa stavalo, ze som sa zasekla a neslo to dalej ... aj ked som robila fitness a ja treaz pri detoch si z casu na cas dam tyzdnovu pauzu ... nech si telo oddychne ... vtedy chodim s detmi viac na prechadzky do prirody alebo som snimi na ihrisku ... po tych 7 dnoch som v posilke ja pri behani mala lepsie vykony ...

zuzula11

Misinka ... tak to chce cas .. a vela robi aj stres - ked som sa denne meral a trapila sa pre kazdy centimeter, bolo to horsie .. skus tak dva tyzdne nevazit anemerat, cvic a zdravo jedz a skus na telo nemysliet ... mas priatela/snubenca, bud s nim, chod do prirody ... mozno to pomoze ...

A jedna podstatna vec - niekto ta miluje taku, aka si ... a chce si ta zobrat ... aj keby sa nahodou nepodarilo, nevadi ... pre nho budes stale ta najkrajsia ...

misinka5

zuzula, ďakujem, predtým som cvičila ľahké cviky, lebo ako modelka som si nemohla dovoliť nejaké svalstvo, okrem toho vtedy som mal okolo 49-50 lik, keby som cvičila tak ako už cvičím rok, tak by som mal až príliš pevnú postvavu. jem 5 krát denne, hladovky a preháňadlá som riešila tak trištvrte roka dozadu. Chodím sa korčulovať, aj plávať som chodial, teraz sa ale hambím, cvičím aj vo fitku, tiež pri kazetách.Snažial som sa nevážiť, no nikdy tomu neodolám...

zuzula11

Neminaj peniazky na trenera ... ja som tiez chudla pri kazetach, dobra bola kalanetika a pilates, s tym som schudla dost vela ... Ale mam aj kickbox a stepaerobic - proste striedaj cinnosti ...

zuzula11

Misinka ... dam ti jednu radu: nevaz sa! Odmeraj si boky, zaved si zapisnik kde si budes kazdy tyzden pisat svoje miery. Ale nie denne!!! A daj si kratkodobe realne ciele ... 1cm za 2 tyzdne ... ja som takto riesila obe moje tehotenstva ...

A teraz k jedlu ...Suhlasim s Monicou - nejest znamena naburat si metabolizmus, co konci vlastne priberanim. Jedz aspon 5x denne male porcie, nieco zdravsie (to uz asi vies) ... pi aspon 3 l tekutin (nesladeny caj, voda, miestami mineralka alebo doma robena ovocna stava) ... Moja rada, ked ta chyti vecer hlad - umy si zuby ...funguje ...:-)...a ked ta chyti sladka nalada, kludne si daj kusok cokolady alebo kopcek zmrzliny ... ked si elo pyta, treba mu dat, len s rozumom ...

No a cvicenie ... ak cvicis a nevidis vysledky, znamena to, ze tvoje telo si zvyklo na konkretnu telesnu cinnost ... Jednoducho zmen cvicenie, popracuju ine svaly tela ... Moja skusenost: potrebovala som schudnut este 2cm z bokov - som byvala fitneska, teraz matka 2 deti, cvicim naozaj dost, ale telo uz bolo navyknute na beh a stepper a posilku ... parkrat som potom sadla v posilke na bycikel a zazracne sa dostavil vysledok na stehnach a bokoch ... Pri vyske 168 mam miery 88/63/92 ... a som spokojna ... kolko vazim, netusim, a ani ma to nezaujima ...

Drzim ti prsty ... Da sa to, len trpezlivost ... A daj si pozor na PPP, pretoze to je naozaj bludny kruh ...

vtak vtrni

netrap sa, samozrejme, ze nie si jedina s takymito problemami, cudovala by si sa, ale existuju dokonca ludia, ktori maju vacsie problemy a najdu sa urcite aj taki, co maju vacsie brucha nez ty. Si hadam nemyslis, ze si jedina tucibomba na svete