je na tom niekto ako ja?????

Príspevok v téme: je na tom niekto ako ja?????
misinka5

Ahoj, možno sa to bude zdať niekomu smiešne, alebo divné...Mám 24 rokov,skončenú školu, super prácu, pekného úspešného priateľa, krásne bývanie. Čo si ešte priať?? Fakt mám všetko, ale nie som spokojná:-((( Prečo? lebo ma každý deň ubíja pohľad do zrkadla..Nie, nie som obluda, ani nič podobné, pred rokmi som fotila a prechádzala sa po móle.. Ale tie časy sú už nenávratne preč a na vine som ja, pretože som sa prejedla tak, že z toho pramení môj odpor k zrkladlu.. Mám 172 cm a 56 kíl...každučký deň keď si vyberám veci do roboty, tak sa trápim ako ukryť moju hnusnú postavu, všade mi niečo trčí a nedokážem sa toho zbaviť...kupujem si pekné veci, no cítim, že v tom vyzerám strašne. Nedokážem sa zbaviť tých kilogramov, vyskúšala som hádam všetky diéty, aj slávnu mliečnu, po ktorej som nabrala ďaľšie kilo:-( Pohybu mám tiež veľa, užívala som aj rôzne preháňadlá a nič, síce som schudla, ale iba na jeden deň a to sadlo mi zostalo. Strašne závidím štíhlym babám ako dobre vyzerajú v tom módnom oblečení, že ja by som tež také chcela, no kvôli mojim tučným bokom a bruchu si to nemôžem dovoliť..Čo mám robiť? Neposielajte ma k psychológovi ani k psychiatrovi, stretávam sa s nimi pracovne často. Ja len chcem vedieť, č sa niekto tak cíti ako ja.

misinka5

no dovoliť by som si aj mohla, ale nemám čas tráviť čas iba v posilňovni, musím si svoje cvičenie zariadiť podľa práce, lebo nemá presen vymedzený čas. nikdy neveim ráno, čo ma čaká cez deň, tým pádom nemôžem si najať trénera, lebo sa môže stať že mi to časovo nebude vyhovovať. Robím to tak, že keď mám čas, tak si zájdem cez deň zacvičiť, nie je to každý deň, no snažím sa každý druhý aspoň. Alebo to riešim doma pri kazetách, okrem toho musím sa postarať aj o domácnosť, navariť a pod. A druhá vec, priateľ by zrejem nebol vôbec nadšený keby som si najala trénera, skôr ženu trénerku.

jajka001_

podla mna mas anorexiu, vobec nie si tucna, nemas ani nadvahu
a este myslim ze mas taky psychicky problem ze potrebujes byt naj naj naj naj

mary-anne

ja by som radsej mala tie cm v zadku , ako na bokoch , takto mam zadok plochy:D
ja si nejako nerobim nic z mojej postavy , ale verim, ze by mohla byt ovela ovela lepsia, keby som cvicila. ja necvicim cely moj zivot skoro nic! na skole som bola oslobodena a teraz, tak raz za mesiac vybehnem na ihrisko :D
som lenivaaa!moj vecny problem:D
a co tak si najat nejakeho osobneho trenera? myslim, ze si ho mozes dovolit a on ti najlepsie poradi, ako a spravne cvicit, aby to malo nejake vysledky :)

misinka5

mary-anne, presne, mám široké boky, moja mama také nemá, ani babka, a neviem ani o nikom kto také má. Moja postava je od minulého roku nesúmerná, nohy mám chudé, ale iba po stehná a potom sa to rozširuje. A fakt robím všeličo aby som to zmenila a kvôli tomu´, že nevidím výsledky tak mi je nanič z toho.

mary-anne

ja to nechapem. vsetci sa drzite len tej vahy a vysky. a pritom to vobec nic neznamena!! (teda vo vacsine pripadoch)
ved sama tu uz pisala, ze ma siroke boky a stehna, cez boky ma 103cm. to ste prehliadli?? a aj pri takej vyske a vahe. takze uplne chuda nie je, teda tych 103cm nie je zrovna najidealnejsie.
ja mam 174cm a vahu 58kg a uz by ste mi pisali, aka som chuda a ze pri takej vyske a vahe nie je mozne byt tucna. ale je!! nevravim, ze som tucna, ale tiez mam nesumernu postavu a siroke boky (bohuzial, to mame v rodine)
ide o to, ako je to na tele "poukladane" .

tak uz prestante s tym, ze pri tej vyske a vahe to nie je mozne a stale pisat, ze ma psychicky problem.

misinka5

katka111, malda maminka, ďakuejm za pochopenie, cvičiť chodím, postavu mám pevnú, nie je mľandravá, no proste si myslým, že moje nohy sú veľmi hrubé, tučné. Snažím sa s tým robiť niečo už vyše roka odkedy som pribrala, no proste moja váha sa nezmenial, postava spevnela. Veci, ktoré som nosila neolečiem ani náhodou a keď sa do nich aj nacpem, tak to vyzerá strašne. skúsial som delenú stravu, výsledok bol 2 kila plus za 2 mesiace. Potom som to riešila inými dietami, cvičením ,no nič.

jaja:)

Si zakomplexovana ? preboha sak ja mam 163 cm a 50 kilogramov a kazdy mi hovori ze som tenulinka jak spilka a aj tak vyzeram...a ty mas 172 a 56 sak to je akuratna vaha...normalna vaha jake sadlo boze si jak nejaka anorekticka