Fit curves

JankaSojka

Synti,
fitko je na Jasikovej 20 - je to na terase obyt.domu,z druhej strany je restauracia Karibik.
Ta analyza postavy je zadarmo,budu sa ta pytat co by si chcela u nich dosiahnut a na zdravie a jedlo a sport,potom ta zmeraju,zvazia,zmeraju ti tuk, daju ti vyskusat stroje.Cislo tam je 0917 616 566 zavolaj a oni ti vsetko vysvetlia.
Vobec to nie je drahe,maju rozne druhy clenstiev a co sa mi paci ze za mesacny poplatok,ja platim 29 EUR mas neobmedzeny pocet cviceni a vzdy je tam s tebou aj trenerka.Ja som velmi spokojna.

synti

ahoj matulka55, kde v Ruzinove to je? ja som odtial a neviem o tom... pocuj kolko stoji ten zakladny poplatok a to za tie vysetrenia???

Dakujem

matulka55

Este mail: www.curves.com a ked si vyhladas cez club lokator krajinu Slovakia tak ti to vyhodi vsetky kluby v BA aj s telefonnymi cislami.Vela stastia pri chudnuti !!!

matulka55

Ahojte,
ja chodim do FitCurves v Dubravke a je to uplne super.Schudla som uz 7 kg a konecne som nasla cvicenie ktore ma bavi lebo je tam sranda a venuju sa mi instruktorky.Uz tam chodia aj moje kamaratky ale do Ruzinova a teraz som pocula ze sa ma otvarat fitko v Petrzalke. Takze ja doporucujem !!!

*miska*

Ahoj,ja rozmyslam ze by som zacala chodit do toho na Dlhych dieloch a tiez nepoznam nikoho kto tam chodi, zial stranku tiez nemaju, asi mi neostava nic ine len sa tam ist pozriet osobne..