Nadmerne potenie pod pazuchami

Príspevok v téme: Nadmerne potenie pod pazuchami
vERONIKA_555

ahojte chodím do 9triedy nadmerne..ale fakt nadmerne!!!sa potím pod pazuchami.Aby ste si vedeli predstaviť ako.tak ten kruh od potu ma polomer asi 7cm.Hambím sa v škole prihlásiť.lebo by som rada vyhla trápnym hláškam mojich nezrelých spolužiakov.Ludia musím sa obmedzovať v oblečení.nemožem mať sivé tričká.lebo na tých to stráášne vidno..nepomáhajú dezodoranty prekrijú.iba pach.ale aj tak som pod pazuchami nonstop mokrá.Pomožte k ednokrinologovi nepôjdemlebo predsa dospievam u lekára to budem riešiť až v 18a ták...pomôžte mi...niečo overené proti poteniu,nejaký prípravook?Ludia neviete si predstaviť aké to je.je to nesmierne nepríjemne a som zúfalááááá:(prosím poradte

DžiDžinka

Ahoj mám 13 rokov a neustále sa potím. Ale len keď som v škole alebo von s kamošmi či pri frajerovi alebo kde. len doma nie ani s rodinou keď som tak nie. Je to moc hrozné už 2 roky nosím len čierne tričká alebo biele keď farebné tak si musím dať mikinu, sveter alebo tak. :( Je jedno či je zima či teplo potím sa stále a fakt neviem čo s tým :( . Už sa mi aj posmievajú že prečo som stále v čiernom alebo bielom a keď mám farebné tak mi kážu dať si dole bundu že sa roztopím :/ . Nepomáhajú dezodoranty!! Mám po pazuchami 7-10 cm fľaky od potu :( To sa už nedá prosím poraďte mi lebo sa zbláznim už naozaj!!

Petra252

Ľudia, píšete tu že pre krásu sa trpí a preto len Driclor a driclor.
Ja som vyskúšala niečo nové, konkrétne Perspi Guard. Tento prostriedok na SK trhu nájdete na stránkach nepotsa bodka eska. Prípravok funguje perfektne a nemusíte trpieť žiadne svrbenie ani pálenie pokožky.

ICCMBDKH

Ahoj!
Predvcerom som si kupila DRICLOR, uz po prvom pouziti som zaznamenala radikalne zmeny. Moje podpazusie ostalo cely den suche! Ked som si to naniesla a nasledne lahla do postele, trosku ma to stipalo a svrbelo zaroven, no treba to vydrzat, pre krasu sa trpi! Teraz si mozem kludne obliect farebne tricko a uzivat si ten prijemny pocit sucha pod rukami. Odporucam to kazdemu, dufam, ze apson vacsine to zaberie rovnako ako mne. Drzim palce! Good luck, ludia. :-)

nepotimSa

Driclor, driclor !!!
Je to silne a pomaha. Stoji to 6 eur a mate to na dlho.

Ja som sa tez potil a smiali sa mi a bolo to aj o psychike, ako som to zacal uzovat potenie prestalo zo dna na den. Ten driclor stiahol potne zlazy, a casom som to prestal uzivat, a ak som sa troska viac zacal ootit tak som si to znova natrel a dobre.
Dufam ze pomozem mojim prispevkom, lebo viem ake to je neprijemne. Takze to skuste a dajte vediet ci vam pomaha.
Ostavam s pozdravom NepotiSa.

Blondula

potim sa aj ja pod pazuchami,aj ked si dam dezodorant.ale u mna asi normalne,kedze vypijem aj 8 litrov tekutin :P zajtra sa idem objednavat na endokrinologiu na presetrenie,kedze som tam uz bola a vsetko bolo ok.

krajkovana

pocula som,ze teraz ma vela ludi problem so stitnou zlazou,vraj z vybuchu v cernobile sme priamo postihnuti alebo po rodicoch. ked som videla ten mrak,ako sa pohyboval po europe,tak sme tu boli skutocne znacne zasiahnuti.
ale tak mladi ludia a potia sa, to nikdy predtym nebolo.ja som sa zacala potit asi pred rokom,ale to mam takmer 1.5x tolko ako vy.neviem si predstavit, ze by som sa potila na zakladke...brr. s tym treba nieco robit. Hepeel homeopaticke tablety som dostala od iridologa a tie pomohli hned. stitna tiez problem, zacala som kvapkat jodovu tinkturu,co som si nechala namiesat podla pomeru od RNG. pomaha to, potit sa je strasne neprijemne, a lekarku, co tvrdi, ze to nic nie je, by som hned vymenila.

Vikinkaaa

Dakujeem.A kde to mozem kupi??....A kolko by to stalo?-......Skusim všetko len aby som sa nepotila.Ešteraz dakujeem...