Nadmerne potenie pod pazuchami

Príspevok v téme: Nadmerne potenie pod pazuchami
vERONIKA_555

ahojte chodím do 9triedy nadmerne..ale fakt nadmerne!!!sa potím pod pazuchami.Aby ste si vedeli predstaviť ako.tak ten kruh od potu ma polomer asi 7cm.Hambím sa v škole prihlásiť.lebo by som rada vyhla trápnym hláškam mojich nezrelých spolužiakov.Ludia musím sa obmedzovať v oblečení.nemožem mať sivé tričká.lebo na tých to stráášne vidno..nepomáhajú dezodoranty prekrijú.iba pach.ale aj tak som pod pazuchami nonstop mokrá.Pomožte k ednokrinologovi nepôjdemlebo predsa dospievam u lekára to budem riešiť až v 18a ták...pomôžte mi...niečo overené proti poteniu,nejaký prípravook?Ludia neviete si predstaviť aké to je.je to nesmierne nepríjemne a som zúfalááááá:(prosím poradte

Xena

ale ved ona hovori, že sa poti len pod pazuchami ,tak preto ten antiperspirant ,,ked sa poti na celom tele tak ma asi má niečo so štitnou žlazou a to treba za lekarom a nie tu rozoberat

janek

mylite si nadmerne potenie s potenim.....
je to hormonalna porucha a nepomoze tu rozoberat kto co si dava pod pazuchu!!!

janek-

driclor mam doma a este som ho nevyhodil koli cene...NEFUNGUJE!!!
Obsahuje toto-Alcohol,Aluminium,CHloride,Aqua.
tot vsjo a ucinok ziadny!!!!!

Lucia Lucia

Veronika skus driclor, je to antiperspirant a da sa kupit v kazdej lekarni (cena cca 7 eur), niektorym ludom naozaj dlhodobo pomoze. Urcite sa ti nezda, ze antiperspirant pomoze, ale urcite vyskusaj, mozes byt len prekvapena. Vyskusaj niektore zo starsich tem, najdes tam dost informacii o nadmernom poteni.

Janek

Ja si myslím, že Tvoje potenie súvisí s vývojovými zmenami a nemusíš sa ho báť. Ak je Ti nepríjemné kecanie pubescentných spolužiakov, tak to môžeš riešiť zmenou oblečenia, presadnutím bližšie k učiteľke (potom stačí hlásiť sa len miernym pozdvihnutím ruky), prípadne ak máš kamarátky, určite sa Ťa rady zastanú. Pubertiaci si určite nebudú chcieť pohnevať väčšinu dievčat v triede ;-)

peto T--Tak s tymto si to zaklincoval :DDD
To je rada :DDDDDD

bingham

Peto T uz o tebe zacinam naozaj pochybovat....co to rozpravas...ze sa nemaju pouzivat aniperspiranty....

Ja by som nejsiel ani vyniest smeti, keby som na sebe nemal anti.....

A Veronika ako ti pisali chod k lekarke....

Janek

Chod najskor k svojej lekarke nech ti vezmu krv a spravia ti testy a ak budu v pohode...odosle ta ku gynekologicke.
Netreba to odkladat...ved za dobry pocit to hadam stoji :)