Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Načapala som svojho chlapa v damskych nohavickach...

Ble

Moja jeden cas raz od casu nosila moje trenky po dome.(ja som ich nenosil)zevraj jej boli pohodlne a jej pradlo bolo na prabi.boze pomoc co mam robit??

Keby sme mali rovnaku nohu aj lonozny si zdielame a co ma byt?

Hned ztoho robit taketo zavery???

ABC 122

No aj ja rád nosím dámsku bielizeň,nohavičky,podprsenky aj silónky a predstavujem si ,že to nosila predo mňou Ivetka moja tajná láska

raketak

ja ties nosim iba nohavicky su velmi pekne a prijemne a nosim aj ine ako silonky sukne saty blusky podprsenku su to vsetko krasne prijemne veci netreba sa hanbit kaslat na hlupich ludi a NIESOM BUZERANT SOM NA ZENY

rebellin

Chlap v trenkach vyzera dosť blbo a v slipoch uplne nechutne.Na trhu je velky vyber panskych boxeriek,aj vo vysokej kvalite,na tú sa netreba vyhovarat.V zenskej bielizni mi chlap pride ako buzik.

gatkoš

Nie nie je uchylak.Niektorí muži sa cítia v dámskych nohavickach prijemnejsie.Pretože. sú luxusnejšie a jemnejsie ako panske slipy ci boxerky.Ja napriklad nosim damske nohavičky uz asi desat rokov a to lebo moja pokozka v rozkroku je velmi citliva a vzdy ked si obleciem pansku bielizen sa vyhadzem.Takze musim nosit len nohavičky.Za to dlhe obdobie som sa stal odbornikom na damske nohavicky a vyhladavam stale luxusnejsie a luxusnejsie a myslim si ze niesom uchylak .

alcaponediva

Myslim ze som sa zatial nestretla s nicim takym co by zakazovalo alebo povolovalo udavalo co si oblecieme,je to na kazdom jednom..Sme doma tri sestry a mame jedneho brachu,ktory si obcas pozcia nejake pradlo..Raz som prisla domov skor a stretli sme sa neplanovane..Mal na sebe asi 4 tanga,no doreci mu nebolo.No nevyzeral v nich zle..:)

pepepk

Bože robíš z toho vedu...ja som tiež všeličo poskúšal, akurát ma nikto nenačapal :D veď človek je tvor zvadavý nemusí byť hneď poturbovany :D

miki11

no a čo je na tom ked mam povedať pravdu tak ja sa ovela lepšie cýtim v nohavičkách ako v trenkoch a čo je na tom

Vilino

No je pravda že ženských nohavičiek
je viac na výber a kvalitných .Ja tieš mám rádšej nohavičky ako slipy
ale musia sa dobré vybrať aby sedeli
a potom je to fajn.Slipy sa nevyrovnajú nohavičkám ...proste vyrobcovia to neriešia a šijú sa stále nanič.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Načapala som svojho chlapa v damskych nohavickach... - Fórum - ZDRAVIE.sk