Načapala som svojho chlapa v damskych nohavickach...

blondula

AJJ .... tak,ze sme sa blaznili,inak moj priatel ma rad kadejake prezliekacie hradky :P a je trosku blazonko,za kazdu srandu,vobec sa necudoval preco to chcem ! :D

cica51

no ja si myslim ze je to kazdeho osobna vec no a co ze si obliekam pradlo mojej priatelky pokial to nevadi jej a mne tak si je to v pohode a dokonca sa jej v to pacim

Aelem

zahadnaa, co ta je po tom, kto si co nosi? nie ste niektore baby trosku moc zatazene na to obliekanie? si fakt myslite, ze chlapa robia chlapom trenky? su kultury, kde chlapi napriklad bezne nosia sukne. a ked uz sme pri tom, preco teda u nas zeny nosia nohavice a trencle?

zahadnaa

to sa na svete vyraba malo muzskeho pradla, ze nosia muzi zenske nohavicky?? :D a ked uz nejaku zensku rajcuje to, ze jej chlap ma na sebe zenske gate, tak nech sa uvedomi, ci nie je lezbicka :D chlap ma byt chlapom...!

TOO

NO A CO JE NA TOM VED AJ NOJA PRIATELKA SPAVA V MOJICH TRENCLOCH A JA ZASA NOSIM DAMSKE NOHAVICKY NORMALNE V BEZNOM ZIVOTE SU KVALITNEHO MATERIALU A VINIKAJUCO SA NOSIA A MOJU PRIATELKU TO RAJCUJE .

IvanSKK

ja som rad išiel na návštevu k rodine keď som išiel z domu neboli mraky ale keď som prišiel do toho mesta začalo pršať, nemal som dáždnik som zmokol, keď som došiel k rodine som bol celí mokrý teta je rozvedená býva z dospelou dcérou. Teta videla že som mokrý že som zmokol povedala aby som sa vyzliekol že mi dá oblečenie dala mi jej dcéry mužské nemali. Dala mi jej dcéry nohavičky vybrala čipkové, leginy tam boli, tričko z výstrihom. Som si to obliekol bol, mal som to oblečene celí deň kým sa mi moje oblečenie neusušilo. Tety dcéra zo srandy povedala či nechcem jej podprsenku a že ma namaľuje sa smiala aj z matkou. Som povedal že nechcem. povedala len zo srandy dlho ma prehovárať nemusela som si obliekol jej podprsenku a ma namaľovala. večer ešte moje oblečenie bolo vlhké tak som išiel domov v tých nohavičkách dala mi jej nohavice tričko mi nechala, podprsenku som si vyzliekol ma odmaľovala tak som išiel domov. potom som jej doniesol jej oblečenie.
Od vtedy nosievam oblečene dámske nohavičky aj vonku, si ich kupujem slipy nenosievam. Pár krát som bol vonku, v leginach som bol vonku boli elastické presvitne bolo mi vidno že mam nohavičky oblečene, baby, ženy ale aj chlapi sa za mnou obzerali, po meste som tak chodil, Dámsky top som mal oblečení. Pár krát som bol tak v potravinách som mal aj podprsenku oblečenú, predavačky sa po mne dívali aj ľudia, dve predavačky sa usmievali povedali že mi to pristane som v tom sexi.