Načapala som svojho chlapa v damskych nohavickach...

Odpadnem

Jezis a co? :D To co su tu za puritanky,ktore sa nevedia odviazat! Keby sa do nich obliekal do prace,alebo ja neviem kam von tak ano je to divne,ale ked to chce skusit a pobavit sa tak preco nie.Ja nechapem jak toto mozes rozoberat a este byt z toho taka zhrozena :D V kazdom chlapovi je kus "uchyla",ktory ma svoje predstavy a tuzby a naozaj toto nepovazujem za divne.

Ked ma rad tvoje spodne prado tak si ho omotaj okolo ruky a pekne mu to urob aby citil tvoju ruku aj nohavicky! :D

Enjoy!

User_37597

nepovedala by som ze to je deviant tak si myslim ze to kludne nechaj tak a nerozoberaj to lebo len on sa bude citit trapne.ak bude chciet nieco povedat tak ti povie...ked mu je prijemne mat napchate gule v tvojich tangach tak ho nechaj :D ved to musi byt pohlad na nezaplatenie :D

ta3

Korveta,
Tvoja panika je namieste, na Tvojom mieste by som mu venovala zvlastnu pozornost, podla mna to nie je normalne a uz vobec by som mu neverila, ze sa pomylil

rozumiem ti

:)))))) asi by som umrela smiechom.. ked si predstavim chlapa s tangach s maslickami, stuztickami a k tomu jeho chlpate nohy :))))))))) uff :))))

kde, v com je problem? ak ti to vadi, povies mu, dohodnete sa. ak ti to nevadi, tak naco robit problem, kde ziadny nie je..

Mirino 011

Ja nosim damske nohavicky uz 33 rokov.SU pekne site ,pohodlne,jemne materialy,krasne zdobene
Keby vyrabali aj panske slipy tak jemne aj zdobene v dobrych strihoch tak by sa kazdemu zdalo ze je vsetko normalne a nikto by sa nad tymto problemom nepozastavil.