Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VYTOKY

aluska

nesposobuje..len to sposobuje velku bolest...na to ti da doktor lieky a za 2 dni si ok...
je to tak ze samotny zapal posvy neplodnost nesposobuje..ale ak ti ten zapal posvy prejde ( napriklad nejdes k doktorovi alebo ja neviem co) do zapalu vajickovodov a vajecnikov (adnexitida) tak tatto choroba, ak prejde do chronickeho stavu, ti uz neplodnost sposobit moze

cize preto tu stale nadavam ked tu pisu baby ze maju nejaky problem ale nejdu k doktorovi lebo sa boja!!!!a potom sa stazuju ze nemozu mat deti--to je len zanedbavanie svojho zdravia

anika-*

no a neviem ci mam rozoznat aky je to ten hrudkovity... kazdy mi povie nieco ine... a ten zapal posvy- sposobuje nepolodnost?? to si neviem nikde zistit

aluska

ked mas normalny vytok, a nemas ziadne bolesti ani nic..tak je to ok...to ma skoro kazda zena...si myslis ze naco vytvorili intimky??,asi nie koli kramom

a keby je z toho zena neplodna, tak to sme uz vsetky...

a ked zenu nieco svrbi a ma biely hrudkovity vytok, tak ma kvasinky..popripade s tym spojene aj nejake bolesti- zapal posvy...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VYTOKY - Fórum - ZDRAVIE.sk