Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

palette XXL Ice blond?

blondddd

Bora-bora ..no mne sa prave stalo, ze mi viac ludi hovorilo, aj hovori, ze mi viac ide svetla farba..hoci mam len melir..ze ked mam svoju farbu tak vyzeram ovela starsie a smutnejsie.

blondddd

dakujem za rady:).. takze ta skand.blond chyta tmavsie ako na obrazku? to by aj celkom bodlo. ja mam teraz palette deluxe super blond, ale mam to ako kuriatko. nevadilo by mi, keby to chytilo aj na slabucko hnedo, len sa neviem trafit stale do odtiena. tiez som povodom hnedovlasa, teraz mam nejake blond obdobie:D
kaciatko7 a preco si neskusila tak, ze by si si zafarbila vlasy s podobnym odtienom ako mas povodny a nechala to uz iba rast? moja sestra si tak nechala odrast vlasy a vobec to nebolo vidiet, ze uz si ich nefarbi, nejak plynulo to preslo.

Bora-bora

kaciatko - presne boli prirodzene,inak najlepsie farba chyta ak si predtým da clovek blond melir, mne kadernick aurobila taký husty, ze som ostala rovno brutalna blondina :))) ale to vecne odrastanie vlasov ma nebavilo, som naspat tmavovlaska a som rada, je to urcite prirodzenejsie, každý s akou farbou s anarodil vacsinou taka mu aj najviac pristane

kaciatko7

bora-bora, presne tu som myslela, ta bola velmi pekna, tiez som tmavovlaska a pekne mi zosvetlila, urcite lepsie ako ta XXL. na mojich bola sice trosku tmavsia, ale nebol tam ten zlty nadych. pripada mi taka jemnejsia ako tie XXL. inac, uz to asi vzdavam s tym chem. odfarbovanim, dala som si tmavsi melir do toho a budem sa snazit zas sa dostat k svojej prirodzenej orieskovej farbe, hlavne nech mi narastu dlhe. lebo s tym odfarbovanim musim stale strihat :(

Bora-bora

skus tu palette xxl su dost silne a zvacsa v takom odtieni aký uvadzaju na krabicke a este tusim tiez z radu Palette taka zelena skatulka ma tiez radu blond, pouzivala som kedysi skandinavsku blond bola velmi pekna a to som povodom tmavovska, tou som aj teraz, tie farby vedeli vlasy zosvetlit o niekolko stupnov

blondddd

a ten popolavo plavy je z radu palette deluxe? alebo palette blond? skusala som ho najst na nete, ale nenasla som zatial nic.

kaciatko7

neviem ti poradit, po tej skusenosti chodim ku kadernicke a tam mi urobi presne taky odtien ako sa mi paci, popolavy. skusala som parkrat palette popolavo plavy, vlasy boli sice trosku tmavsie, ale neboli zlte. pekny odtien. ono je problem, ze kazdemu to moze chytit inac, na tvojom mieste by som neexperimentovala a isla ku kadernicke. doma si ich mozes znicit, alebo ti nevyjde taky odtien, ako si predstavujes.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.