Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

! dvojita brada? !

Príspevok v téme: ! dvojita brada? !
luba987

ahojte,
pokusim sa moj dlhorocny problem nejak vysvetlit, aby ho kazdy pochopil:)
som chuda, nemam nejak ani problem s dvojitou bradou ale inak som to nazvat nevedela. moj problem spociva v tom (pripravte si svoju predstavivost) ze koza ktora ide z brady na krk sa tak pod hlavou nezahne ale sa takym oblukom napaja na krk. pre ukazku som nakreslila velmi amatersky ale jednoducho co tym myslim.
img136.imageshack.us

prvy obrazok je vlastne brada a krk z profilu ako to ma vacsina ludi a druhy obrazok je moja brada z profilu. skusala som na to dlhodobo jednoduchy cvik ktory mi odporucila moja mama. len si rovno sadnut a otvarat naplno usta, potom dat hlavu aj doboku. ani po niekolkych mesiacoch nevidim vysledky. poslednou dobou som schudla ale na tvari ani tychto mesiac to vidiet nieje. stve ma to hlavne kvoli fotkam a mam to odmalicka. snazim sa sediet rovno, nelezat tak aby sa mi robila dvojita brada ale nie a nie sa toho zbavit.

mali ste to niekto resp mate? su na to nejake ucinnejsie cviky ako sa toho zbavit? diky moc za odpovede a prajem pekny den.

ojka

ja osobne nemám s tym skusenosť, ale pohladala som ti zopar tych cvikov (: tak dúfam,že aspon trošku som pomohla:
wanda.atlas.sk
wanda.atlas.sk
www.metoo.sk
niektoré sa tam možno opakuju, však prelistuj (:

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

! dvojita brada? ! - Fórum - ZDRAVIE.sk