Myslite ze moze fungovat vztah 18 rocna a 27 rocny???

lucy2201

presne tak nezodpovedny...no pokial si rozumiete nič nerieš s mamou...prečo jej to vlastne chceš hovorit?ved je to povedz neskor podla toho ako vam to bude klapat sa rozhodneš či je to on ten pravy a či to chceš mame povedat...

kavickarka

no mi sa pozname 2 roky ale vtedy sme sa len tak stretavali...teraz asi uz mesiac co nieco riesime....no hej mna tiez nepritahuju rovesnici, myslim ze niesu zodpovedny....

lucy2201

ano to maš pravdu.ale ja som vedela že si najdem staršieho,vieš mna nikdy nezaujimali chalani v mojom veku,neviem prečo.dost ma naučil,mi sme sa hlavne vela rozpravali...to patri k dobremu vztahu...a ty si s tym svojim ako dlho?

AdamKrt

blondik Dnes 20:07: suhlas. Tak otvorene sa s manzlekou iste neorozpravaju. Co je skoda.

lucy2201 Dnes 20:01:
no, to nemozem vediet :) Ale mozem povedat iny priklad. V rodine napr. dedo ma 89 rokov, babka ma 95 rokov. Cize ona je starsia o 6 rokov a su stastni spolu doteraz. Isty si clovek nemoze byt nicim, ale treba vyskusat :)

kavickarka

no tak to neni taky velky vekovy rozdiel..by som povedala ze taky prijemny...si sa mohla odneho vela naucit co?

blondik

adam krt,je uz proste tak baby sa viac stazuju ale my sa tu snazime povzbudit tie ktore sa nevedia rozhodnut kudy kam so starsim partnerom,ako som uz pisala a tvrdi to vela ludi vo vztahu je potrebne sa vela rozpravat co koho trapi,jeden druhemu vytmavit co sa mu nepaci a tak dalej,a podla mna najviac je to po sexualnej stranke,poznam vela chlapov ktori si nevedia otvorit doma pri manzelke pusu a trpia lebo sa boja ozvat co by na to manzelka povedala. netreba sa stazovat kamaratom ale manzelke