Myslite ze moze fungovat vztah 18 rocna a 27 rocny???

lucy2201

adam ozaj ty maš staršiu priatelku-ževraj!!!!!ako vieš že ta nema na ozdobu a pred kamoškami ta neohovara že akeho zajačika ma ktory jej urobi oral aj cez krami................kavickarka-ja som mojho manžela spoznala tyžden ako mi tatko umrel tak to bol asi moj anjel stražny.velmi mi pomohol v tej chvili.a mojej mame som ho predstavila neskor to som už tahala na 16 a brala to tak že ach detska laska...no postupom času si na neho tak zvykla že velakrat mi povedala že ak ho opustim tak ma nechce vidiet...no jasne že to važne nemyslela!!! :D

AdamKrt

kajla:

to nie su moji kamosi. Z nich je to len par a ti nemaju take nazory. Ja sa tiez neriadim takymi nazormi a ani sa mi nepacia. Proste niekedy da osud spolu dohromady ludi, ktori by sa inak nestretli. A osobne tie stretnutia nejak ani nevyhladavam.

AdamKrt

blondik:

ved som nehovoril, ze to robia vsetci, ale ze dost.

Inak, staci si precitat tu par tem na fore a kazdu chvilu je tu tema, ako sa niektora sklamala v chlapovi. Opacne - muzi sa tu zas tak velmi nestazuju. Ale asi nie preto, ze by sa im to nedialo, ale neni pravdepodobne vacsinou potreba to tak rozoberat.

kavickarka

ked ja neviem..hodnotim vsetko za a proti...poznam ho uz dlho....fakt neviem...ale viete ked mi rodicia nedovolia sa s nim stretavat tak to mozem s nim skoncit...nebudem rozbit rozbroje doma...vasi rodiciach ako zareagovali?

kajla

Adamkrt
hovori sa, ze : povedz, co citas a ja ti poviem, kto si.
alebo:
povedz, akych mas kamaratov a ja ti poviem, kto si.
takze sudiac podla tvojho prispevku, ze o com diskutuju tvoji kamosi o zenach, tak si urobim obraz o tebe.

lucy2201

jasne ti dedkovia milionari maju tie svoje na ozdobu no adam mi žijeme na slovensku!!!!priatelov mame spoločnych,dokonca som s nim v jeho praci robila takže aj jeho kolegovia su moji priatelia...neviem teda komu by rozpraval že ma ma len na ozdobu...možno ty maš takych priatelov čo si tak važia svoje manželky no mi sme k sebe uprimny a nepotrebujeme sa ohovarat pred ludmi...

blondik

adam krt ja si zase myslim ze vela zalezi na vztahu, ja sa snazim aby nas zivot bol stale pestry stipeme sa steklime spestrujeme sexualny zivot a stale neake hluposti mam sice 33 ale citim sa aj napriek bolestiam na 20 on tiez takze pokial muzi nemaju neaku nudnu babu doma tak moze vsetko super fungovat,bez toho aby mal pri kamaratoch neake reci

AdamKrt

lucy2201 Dnes 19:26 - ale ved existuju vynimky a to, ze sa ich par stretne je uplne zanedbatelne v ramci populacie.

Naviac, aby vam nespadol hrebienok z hlavy. Mozno by ste sa divili, ale pri cisto muzskych diskusiach, kde som bol svedkom, ze muzi maju mlade manzelky, tak sa mi pocudovali, ze mam starsiu priatelku. A z ich strany vysla rekacia, ktoru by si NIKDY nedovolili zene povedat. Ze podla nich je zena pouzitelna tak do 25 rokov a podobne hluposti. Pozerali sa za kazdou suknou ako odtrhnuti z retaze. Preto si nemyslite, ze ak mate starsieho partnera, tak on by z vas bol rovnako nadseny, keby ste napr. ostarli rychlo, ci boli starsia ako on.

Proste samozrejme, preco by chlap nemal chciet mladu, zdravu a krasnu zenu ? Ved vela z nich ich berie ako ozdobu a manzelku maju na reprezentaciu. Je predsa jedna vec nieco hovorit manzelka a druha vec, co prezentuje okoliu /kamaratom/.

Ved samozrejme je, ze existuju vynimky, ked je zena vyspelejsia a muz uvedomely, ale toho zas tak neni vela :) Vacsina je tak, ze keby si mal muz vybrat, ze by mal tu istu zenu a mala byt o niekolko rokov mladsia, tak by samozrejme chcel, aby mladsia bola.

Ako tvrdili tito znalci zien - zena je ako kytica plna kvetov. Su krasne, ale rychle vyschnu. Alebo si myslite, ze vasim partnerom, ak nevadi tento vekovy rozdiel, postavili by sa k Vam uplne rovnako, ak by bola obratena karta, ze ste o tolko starsia od muza/priatela, aky je teraz vekovy rozdiel medzi vami ?

A prosim bez urazok. Nikoho sa tu nesnazim urazat, tak sa prosim niektore mile damy ovladajte a nespravajte sa ako kvocky na trhu.