Myslite ze moze fungovat vztah 18 rocna a 27 rocny???

AdamKrt

Mila Molinka. Existuje nieco ako vynimka z pravidla. Myslis si, ze chlapi si medzi sebou nepovedia na rovinu iste zalezitosti a doma budu manzelke tvrdit nieco ine ? Ked je dusevne vyspely muz a velmi vyzrete mlade dievca + vhodne okolnosti, tak prosim. Ale vacsinou je to tak, ze starsi muz si hlada mladsiu na pobavenie. Ale nehovorim, ze ju nemoze urobit aj svojou manzelkou, ale taku manzelku ma tak na okrasu a nie ako rovnocennu partnerku.

By si sa divilo, kolko chlapov vselico povie svojim kamaratom o manzalkach, alebo o vztahoch, ci dokonca bez dozoru manzeliek surovo startuju po kazdej sukni...

Mne sa to tiez nepaci, ale je to tak.

Mat dceru v takom veku, tak sa tiez o nu obavam, keby si nasla o dost starsieho priatela. Mal by som obavu, ci si nechce iba uzit, poblaznit mladej hlavu.

Svet neni ruzovy a netreba sa divat nan cez ruzove okuliare. Iste, existuju vynimky a mozno ma ona stastie a i vela dalsich zien. Ale je viac takych, kde je to ako hovorim.

Nemam ziadne mindraky a nemam si tu co a ni dovod na nejake liecenie. Skor sa mi zda, ze si nejaka rozzurena, nevies sa poriadne ovladat Ty, ci nevies dobre citat.

Pretoze som naznacoval, ze ked presvedci svojich rodicov, ze jej priatel to s nou mysli vazne, tak v zasade by nemal byt problem. Inak, si si vedoma, ze samotna pisatelka ma pochybnosti ? A vsetky pochybnosti maju niekde svoj zaklad...

Rodicom ide zvacsa o blaho svojho dietata a aby mu nikto neublizil. Je prirodzene, ze budu mat obavu. Tu vsak casto maju aj, ked je partner mladsi, alebo jednoducho nesplna ine ich predstavy...

andrejjj

molinka ved netreba hned utocit.adamkrt to napisal tak, ze ako to primarne pochopia jej rodicia a kedze veri, ze to tak nie je tak kavickarke poradil aby ich o tom presvedcila.aspon tak som to pochopil

a adam ty patris na zdravie.sk, lebo sa mi zda, ze poslednou dobou vyvolavas alergicke reakcie :-)

molinka

kavickarak - jasne, ze moze fungovat takyto vztah. ja som mala 20r. a moj uz manzel mal 43r. sme spolu uz 19 rokov a klape nam to stale.
AdamKrt - ty tu nedristaj, ze on ju berie ako cucoriedku na pobavenie. ty si urcite nemal ziadny normalny, vazny vztah a preto si tu riesis takymto sposobom svoje mindraky! ak nemas vlastnu skusenost, tak radsej nereaguj!

inuška

Môže a bez problémov. Ja som mala 19 a on 29. Chodili sme spolu 3,5 roka potom sme sa zobrali a sme spolu 14 rokov. Je to fajn a sme šťastní. Prajem vela šťastia, držím palce.

AdamKrt

kavickarka:

tak nediv sa, ked rodicia nebudu stastim skakat meter dvadsat od zeme. Muz v tomto veku nema bezne dovod hladat si priatelku tak mladu, pretoze je tam dost velky rozdiel hodnot, psychicka uroven atd.

Ak chce niekto takuto mladu priatelku, tak potom hlada mladu cucoriedku, pravdepodobne zvacsa na pobavenie.

Rodicia budu mysliet prave na tento pripad, ci sa to netyka toho Tvojho priatela. Jedine ich musis presvedcit, ze je to vazne. Ale ako nazries do mysle druheho cloveka ? Tot tazka uloha...

kavickarka

ahojte..ja mam teraz priatela ktory je odomna starsi o 14 rokov...ja mam 19 a on ma 33...bojim sa reakcie rodicov...no neviem co na to povedia..su dost staromodny...neviete nieco poradit?

sedla

Jasne. Mam 28, manzel 39. Zijeme spolu 7 rokov. Stastne. Odporucam radsej starsieho-je skusenejsi, vazi si zenu, je vycvalany. Ked si niekto vezme 24 rocneho, nech caka neveru.