Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako na také kučery?

jednoockoo

ono je to rozne, niekedy kazdy den dva tyzdne vkuse, niekedy si dam pauzu a tyzden nic, podla toho aku mam naladu. kulmu mam teraz neviem ci rowenta ci remington, ale taku co ma 6 nastavcov, na rozne kucery :) a ono to zdlahve nie je, mozno zo zaciatku ale ekd sa do toho dostanes tak ti to ide rychlo, treba mat ale poriadne nahriatu kulmu :)

no a z trvalej su normalne kucery take..proste obycajne, nie taketo prstienky :) resp. aj keby ti urobili trvalu na prtienky, tak by ti nevydrzali dlho, lebo ved vlasy sa motaju, a umyvaju, a to by ti uz nedrzal tvar

hillie

Jednoocko a aku mas kulmu a ako casto ju pouzivas? Kazdy den?

Lebo ja by som chcela nieco, co by malo trvalejsi efekt, kazde rano sa kulmovat je zdlhave a mne kucery aj rychlo spadnu. Myslela som, ze hlavne trvala je na take kucery. tak ako potom vyzeraju kucery z trvalej?

jednoockoo

janka treba sa o vlasy poriadne starat, a vtedy ti kulma vlasy neznici. ja si kulmujem vlasy dobre 4 roky, a vobec ich nemam znicene, vsetko je to o tom ako sa o seba staras, ci je to plet, ci telo ci vlasy :)

jednoockoo

ak sa o vlasy dobre staras, tak ti ich kulma neponici ( predpokladam ze ju asi nechces pouzivat dvakrat denne :) ) trvala ti toto na hlave nevycaruje, a s natackami je to risk, moze ti to spravit ale nemusi, najjednoduchie a najrychlejsie riesenie je kulma :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako na také kučery? - Fórum - ZDRAVIE.sk