ludia hrozne sa citim,za to co o sebe viem:-(

Príspevok v téme: ludia hrozne sa citim,za to co o sebe viem:-(
hroznenieco

hrozne sa citim.citim sa ako taka hlupa.mam 23 rokov a beriem sa za strasne hlupu zenu.napr.vela veci neviem,a nerozumiem.je pravda,ze celu zakladku,no celu skolu som preflakala a neucila sa,ako presla som,ale s pomocou tahakou a radenia si.nic o svete poriadne neviem a ani tie najzakladnejsie veci co by mal clovek vediet,tak mi to vypadne z hlavy,ze co to znamena.inokedy mi to bolo povedane,co to znamena a za par rokov zabudnem na to:-(trapi ma to,bo si pripadam hrozne hlupa.bojim sa niekedy,ked sa ma clovek opyta,ci viem co to je a budem si potom blbo pripadat,ked naozaj nebudem vediet a on ma ponizi.neviem,mozno sa moc vyhovaram na skolu,ale ja fakt mam hroznu depku z toho,pre buducnost a tak.ste na tom niekto rovnako,alebo mozete ma pozbudit dako?dakujem za vsetko

ja_tiez

No mna zoziera presne toto iste. V skole som praveze na zakladke aj strednej patrila k tym lepsim, ale zrejme vela toho v mojom pripade bolo o biflovani :( Este studujem, no stale premyslam, co bude potom, co potom... Vzdy sa pre nieco nadchnem, zacnem sa o to viac zaujimat, ale potom ma to upusti a po nejakom case zabudnem vsetko, co som o tom vedela. Citim sa ako nesmierne hlupy clovek, neexistuje nic konkretne, co by ma zaujimalo, ja skor z kazdeho rozka troska. Ale tak to nejde :( ... Takze mam podobne pocity

vtak vtrni

uz len za to ti dam body, ze si to uvedomujes. Nie je nic horsie ako primitiv, ktory si o sebe mysli, ze je mudry. To je ta najnestastnejsia kombinacia

rofl

mozno sa beries prilis vazne. a nehanby sa pytat. radsej sa spytat ako sa tvarit, ze nieco vies a potom sa ukaze, ze vlastne nevies. to je podla mna aj dost trapne potom. pripadne si to poznac na papier alebo niekde a doma si to vygoogli na nete.

hroznenieco

jajuska ty si uplne super:-)sa volas Janka, ze?tesi ma ja som tiez:-)teda ak si:-)kolko mas rokov,ked mas syna?

jajka001_

deficit - nedostatok, mínus
a nestresuj sa ja ked nieco neviem tiez si pohladam na webe. moj syn sa ma stale vypytuje, takze na to tiez pouzivam net :)) fakt, vsetko je na (t)webe :)