Ako zabudnúť?

Príspevok v téme: Ako zabudnúť?
Napoli

Pred mesiacom som sa rozišla s priateľom po 5 rokoch...boli sme už aj zasnúbení...problém bol v tom, že sme sa v kuse hádali a čo horšie bil ma a nadával na mňa...raz som si povedala, že koniec a našla som si oporu v inom...bývaly za mnou chodil plačúci každý deň s tým, že sa zmení v čo som aj dúfala...a po mesiaci?zahľadel sa do inej...ja viem, že aj ja som s iným, ale ja som s ním aby som zabudla nemám vložené srdce vo vzťahu, ale on ho tam už ide po mesiaci vložiť...som zúfala...chcem aj nechcem ho späť, ale stále ho nadovšetko milujem a žiarlím na tú novú...neviem čo má robiť kontakt s ním má privádza do zúfalstva...

babenka1

Viem, že to vyznie kruto, čo teraz napíšem....ale teš sa z toho, že s ním už nie si. Muž, ktorý bije svoju partnerku sa nikdy nezmení, pretože už zacítil tú chuť moci, ktorú nad ňou násilím dosiahol. Ty sama si príkladom. Tvoj priateľ ťa bil a ty si napriek tomu na neho naviazaná a v duchu možno chceš, aby ste boli spolu. Prečo? Myslíš, že ty budeš tá, ktorá ho zmení? Ja sama som žena, ale nerozumiem tomu, čo núti ženy, aby zo seba robili rohožky a boxovacie vrecia pre mužov. Láska? čo je to za lásku, keď muž otĺka svoju partnerku. Myslíš si, že za tebou plačky chodil, lebo ťa miluje? Nie, on proste potrebuje svoju dávku násilia a čaká, že ty si mu ochotne poskytneš seba. Spamätaj sa kým je čas, vykašli sa na neho a nájdi si niekoho, kto ťa bude mať skutočne rád.

n,,,

vieš keď si takto našiel novú tak ti nestojí za to!!!! Len chce aby si žiarlila... a aby si sa k nemu vratila.. a ak ťa už bil... Nevracaj sa k nemu!! Neskôr by si lutovala.. ja viem povie sa to veľmi ťažko ale je veľa chalanov ktorý si ťa zaslúžia..!!! viacej.. a ktorý budú k tebe milý nežný ale môžeš natrafiť aj na blbých.. neboj.. daj si čas.. dlhýýý od neho... ver mi