Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up a maľovanie sa

Príspevok v téme: Make up a maľovanie sa
makeup

ahojte :) zaujimalo by ma aky maju muzi nazor na zenske(alebo popripade aj muzske :)) malovanie sa.ci viete rozlisit kedy je zena uplne bez makeupu a kedy nie, co sa vam najviac paci-uplne bez makeupu,jemny makeup alebo silne licenie sa.teraz myslim na bezny den nie na slavnostnu udalost.mozno je to hlupost ale celkom ma to zaujima.diky :):)

nikinecka

no tak ja pouzivam make up,ceruzku,spiralu sem tam ocne linky a tiene...mam 14 rokov ...vela ludi hovori ze vyzeram jak stetka...ale ja si nevsimam..hlavne je ze podla mna a podla sraca som OK..

jajka001_

tak si mala stastie na vnimaveho :) inak ja sa tiez nemalujem, resp len minimalne, nemam rada ten pocit ze mam na tvari masku :) ale su typy ktorym sa to hodi - mne nie alebo to neviem - ja som tmava,tmave oci tmave vlasy, takze moc toho nepomalujem, svetle baby sa malovat musia niektore - poznam jednu, videla som ju nenamalovanu a namalovanu a bolo to jedna a sto :) obrovsky rozdiel, a nebola zmalovana

jednoockoo

jajka: ja si myslim ze muzi to dost vnimaju, napriklad moj (teraz uz ex-priatel) si vsimol aj ked som mala vazne len trosicku pudru na cele, aby som sa neleskla :)

jajka001_

jemny make-up staci, menej je viac
inak si myslim ze muzi to moc nevnimaju, az ked je zena zmalovana,to zaregistruju, ze je to moc

alzbee

DiThomasso: oukej, verim:))...az ked som pridala moj prispevok, tak som si vsimla, ze ty si sem uz napisal ako muz o minutku skor :-P ale z inych prispevkov viem, ze jednoočko je zena:))

jaja:)

Priatel vidi ze mam daco na tvari aj ked si dam len korektor...hh chalanom sa urcite nepaci silne licenie...vyrazne licenie predsa nosia len gogo tanecnice a stetky...
ja si davam len jemny puder na licka sem tam korektor ak mam cervenu vyrazku linku na horne viecko a spiralu a vyzera to jednoducho a dobre...hlavne ak nemate najdokonalejsiu pletnedlabte na seba tiene a uz vobec ziadne trblietave tiene...fuj

adrika93

ked som mala ja priatela (teraz bohuzial uz byvaly) tak raz ked sme isli vecer vonku tak som si povedala ze aspon jeden raz nech ma vidi prirodzenu:D a ked sme boli vonku tak nic mi nepovedal...no a na druhy den sme isli na diskoteku a samozrejme som chcela aby som bola co najkrajsia,tak dala som si oblubene tiene,ciernu ceruzku,spiralu,vycesane vlasy. no a vtedy mi povedal ze vyzeras super ale...vcera si bola ovela krajsia. juj vtedy ma to moc potesilo:-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make up a maľovanie sa - Fórum - ZDRAVIE.sk