Make up a maľovanie sa

Príspevok v téme: Make up a maľovanie sa
makeup

ahojte :) zaujimalo by ma aky maju muzi nazor na zenske(alebo popripade aj muzske :)) malovanie sa.ci viete rozlisit kedy je zena uplne bez makeupu a kedy nie, co sa vam najviac paci-uplne bez makeupu,jemny makeup alebo silne licenie sa.teraz myslim na bezny den nie na slavnostnu udalost.mozno je to hlupost ale celkom ma to zaujima.diky :):)

alzbee

Myslim, ze si mala dat iny nazov temy, napr. Chlapi, aky mate nazor na malovanie, lebo takto sem asi ziadny chlap nenazrie :-P :)) ked mozem za seba povedat, tak ja sa absolutne nemalujem a o chalanov nemam nudzu (tym sa ale nechcem chvalit)...co som mala priatela 3roky, tak ten mi vravel, ze by ma strasne rad videl so spiralou na ociach, tak som mu to raz splnila a sa tesil, ze ako mi to rozziarilo oci:)) a este na stuzkovej ma videl vymalovanu...a urcitu dobu som sa stretavala s chalanom, ktory mal vztahy aj s roznymi fotomodelkami a on sa uplne tesil, ze sa nemalujem. Pripadalo mu to byt take vynimocne...osobne si ale myslim, ze chalanom sa najviac paci take jemne malovanie. Ked je baba velmi zmachlena, tak to aj oni vidia, ze je to az nepekne..teda aspon si myslim:))

DiThomasso

mne sa zas paci uplne bez alebo lenjemny make up... podla mna je prirodzena krasa lepsia ako pod hrubou vrsrvou omietky ze by ste mohli postavitaj dom...xD

jednoockoo

mne sa paci tvar bez make-upu, trochu zvyraznit riasy, teda spirala, a nejaky lesk.

strasne vela dievcat si mysli, najma tie s nedokonalou pletou, ze make-up to vyriesi, pravda vsak je, ze tvar s vyrazkami vyzera omnoho horsie ak sa na nu make-up napatla, pertoze aj ked je neviem aky kryci, on tie vyrazky zvyraznuje, vidno omnoho viac nerovnosti tej pleti, a vyzera to proste priserne... :)