Kondomy velke balenie

Príspevok v téme: Kondomy velke balenie
orchid

ahojte viete mi poradit kondomy, ktore sa predavaju vo vacsich baleniach teda nie iba tri kusy?viem ze su durexy asi po 12 kusov, ale ci su aj nejake ine tak neviem...predsa len je to ekonomickejsie balenie, ale napr. tie durey su zo vsetkych snat najdrahsie, aj ked neviem. mozete pridat aj ceny tych baleni.diky moc

carny

asi som ta prekvapil ze kondomy od vyroby maju este zaruku od 52-60 mesiacov vsak? pozri si teraz tie tvoje leziaky a odpadnes kolko rokov su stare... stavim sa ze novsi ako zaruka 01/2013 ani nemas...

carny

Aha, prepac zle som ta pochopil. Dobry napad, odoslal som prave email zakaznickemu centru. ALe u tych 100ks baleni co kupujeme to je napisane- Cerstvo vyrobene. A zaruku co mam prave doma je 2014/03. Myslim, ze v obchode take nemas co:)))) a nepretrhol sa nam ani jeden... pouzili sme uz cca 200? alebo 300?

AdamKrt

V obchode vidim presne co kupujem a aky to ma datum spotreby. Mne by to nejak nevadilo ani cez eshop, ale NEMAM dovod, zatial mi to VYHOVUJE.

Ako pisem - vlhcim a kondomy sa uz netrhaju.

carny

a teraz ma napadlo ze to co si napisal je uplna kravina- ze odsudzujes obchod kde nakupujeme my... ako si myslis ze sa tvoje kondomiky dostanu do hypermarketu? vrtulnikom s nonstop klimou? A z ciny ku vyrobcovi?
Myslis, ze jedna JEDNODNOVA cesta navyse nieco znamena oproti dlhodnovym cestam z Azie do Europy a nasledne od od vyrobcu do hypermarketu? Myslis, ze kurierske spolocnosti, ktore to maju na starosti, maju na to vybavene sklady? uz si bol niekedy na depe UPS,DHL,PPL? Vidim, ze nie... asi preto pises hlupost..

Podla mna je to MINIMALNE to iste..

AdamKrt

Neviem preco usudzujes, ale usudzujes zle. Nemam milenku a nemam ani manzelku. Mam priatelku, byva v inom meste a castejsie stretavanie sa jej z roznych dovodov problematicke z jej strany. Ale to je sumafuk...

carny

este medzi prvymi prispevkami som chcel napisat, ze kondom ponechat v aute je maximalne nezodpovedne. taktiez vo vacku nahavic.....samovrazda pre latex.. na to su sufliky v nocnom stoliku:) ale kedze mas obcasny sex, predpoklada ze to je milenka a manzelku by si nepotesil s tym:)

carny

to s tym autom som uplne zabudol. To je uplna vrazda pre kondomy. Pozor na to -ostatni. To tmave miesto neviem,-myslim ze to je jedno-ide samozrejme len o teplotu. Ze kondomy na pultoch miznu rychlo som si zatial nevsimol, ale asi si z jedneho z 5 najvacsich miest Slovenska, ked to tvrdis. Mam pravdu?
Preprava posty je dodavkami a vlakmi, teploty okrem letnych horucav su bezne vonakjsie teploty bez priameho slnka. Je rozdiel ked je kondom prec 1 den a ked je na sklade v obchode 2 roky

mary-anne

no mozno je teraz jediny, alebo len jediny, kto o tom pise.. takze by to dobre padlo mozno aj niekomu inemu, ked sa dostane do tejto temy a bude to tu rozpisane..takze o tom to predsa tu je..

AdamKrt

Aky problem ? Problemom boli trhajuce sa kondomy. Uz som to poriesil, nasiel vhodne. Nic sa mi uz netrha. Mozno, ze len priatelka je suchsia, ale s tym nic nenarobim.

Ak mas nejake informacie, tak kludne povedz. Urcite bude viac ludi zaujimat napr. ako urobit zenu vlhkejsou, aby to s kondomom lepsie klzalo...