moravske kolace?

mjau

jeden ti neublizi....ked som drzala dietu tak som si obcas jeden dala namiesto ranajok a aj tak sa mi podarilo schudnut

aluska

pussa vsetky su kaloricke..vsetky produkty z muky, aj cestoviny, su velmi kaloricke...a celozrnne pecivo je tak isto kaloricke, akurat ho telo dokaze rychlejsie stravit..preto sa odporuca jes celozrnne veci

pussa 262

no ja som chcela nejake pecivo z bielej muky co neje velmi kaloricke ....myslela somze tie klace budu o.k , ale celozrne mi nejak nechuti :/preto sa pytam na tie peciva z bielej muky,je vobec nejake ,,zdrave,, nie doslova zdrave ale take ze neje moc kaloricke?

mirka 23

syrove žemle maju teraz v akcii... :D no biela muka je to
Inak ked som bola na Morave, tak tam mali kolače, ale so sušnými hruškami. Tie boli bombové, samozrejme nič zdrave to nie je :)

babenka1

pan tau: netráp sa, si bojovník proti kríze :)

pusa 262: tie žemle a koláče obsahujú bielu múku a veľa sacharidov, to je pri chudnutí nevhodné. nič sa pravdaže nestane keď raz za čas zhrešíš a dáš si jednu (tým myslím raz za mesiac, nie každý druhý deň), ale radšej uprednostni pečivo z celozrnnej múky

kaciatko7

okrem toho, zdrave chudnutie urcite nie je len o kaloriach...preco si o tom nieco nenastudujes? na nete je o tom kopec info

kaciatko7

pussa, ak su z bielej muky, a z tvrdeho syra a drozdia, co asi ano, tak potom sa im radsej vyhybaj. ak chces schudnut a este k tomu zdravo, zameraj sa na ine potraviny a vyrobky, nie moravske kolace a rozne syrove pecivo. zdrave chudnutie je o niecom inom.

pussa 262

a aj tie syrove zemle si tak kaloricke ako tie moravske kolace?:(
vacsina z vas pise,ze su to tukove bomby ,co som netusila:/

pan tau

pussa 262: Mal som pekny zivot bol som chudy plny zivota nadeje ale jedneho dna som sa zamiloval do moravskych kolacikov. Od vtedy ubehlo par mesiacov a ja hladim do zrkadla, ze kdo to tam stoji a neverim svojim ociam to teleso obrostene tukom som ja? Sklesnuto smutne rozmyslam o dalsom nastavajucom kroku, mam sa lasky vzdat ci podporit trh predaju moravskych kolacikov? Je to pre mna tazke rozhodnutie ale budem sa musiet lasky na dlhy cas vzdat.