Farbenie u kadernicky-cena

Príspevok v téme: Farbenie u kadernicky-cena
sepia

ahoj,kadernicke nechodim,o vlasy sa staram sama a vyzeraju celkom slusne:)proste som ziadnu zatial,nepotrebovala,vystacila som si sama.
Teraz by som chcela,trosku zaexperimentovat a vyskusat blond.Prirodzene vlasy mam stredne hnede so zlatistymi odleskami(konceky).Nefarbim sa,obcas len neaky hnedy preliv.No ale ta blond by mi doma chytila na rysavo,tak chcem vyhladat kadernictvo.Len sa chcem vediet priemernu cenu za farbenie(mam take polodlhe vlasy,cca po ramena)Dakuejm.

_danka_

jednoockoo a mohla by mi napisat pls, ze ako sa tam dostanem? ako autobus, alebo cislo elektricky? alebo nejaky taky znamy bod, podla coho by som to nasla? ja totiz nie som z KE, iba tam studujem, no surne by som potrebovala ist uz v pondelok:( ale to ked by som tam zavolala zajtra, asi mi to nedvihnu co?

jednoockoo

_danka_ : ja chodim na polikliniku juh, na prizemi, neviem ako sa to vola lebo robia tam dve uz zeny, zuzka a beatka, maju to aj na dverach napisane, ja chodim ku zuzke, ale treba sa tam objednat, maju dost zakaznicok, ono skoro nikde ta nevezmu tak ze pride a hned :) a farbu si netreba nosit :)

_danka_

a neviete, kde v Kosiciach je dobra a lacna kadernicka? tiez by mi stacila taka "sidliskova", len aby ma zobrala hned ked tam dojdem:( PS: farbu si treba doniest so sebou, aku chcem mat na vlasoch, alebo maju oni dostatok vlastnych?

jednoockoo

je to rozne, zavysi to napriklad aj od toho ci ti "staci" obycajna kadernicka na sidlisku, alebo nejake "profesionalne" studio, napr loreal ( ktore ma ceny 5x drahsie )

ja osobne preferujem tu "moju" sidliskovu, je mila, prijemne, a hlavne lacna, neviem presne kolko stoji farbenie, ale viem ze ked som si chodila davat melir, tak ma umytie, melir, strihanie a fukanu som zaplatila okolo 10 eur :) a naopak moja kamaratka ze melir, ktory jej ani nebolo vidno, a boli to vazne mozno take 4 tenucke pramienky, zaplatila v loreal cca 1200 sk, co je sakramentsky rozdiel