Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnut a neprist pri tom o prsia?

Lulita

joj aj ja chcem byt chuda a prsia nech ostanu plne, teraz mam bujny vystrih, ale chcem 10 kg dole, takze si budem predstavovat, ze prs sa to netyka :p

majkusik33

behom poslednych 3 rokov mam stale inu vahu, ciuz ide dole posilkou, alebo hore sviatkovanim( 10 kg hore, alebo dole)stale si nechavam v supliku aj podprdu C aj E ;)

marionetka

...ja mam pocit ze ked som par kil pribrala ze sa mi trosku naplnili prsia takze ked teraz budem chudnut ocakavam to jedine negativum,ze z prs pojde trochu prec,asi z D na C ako predtym.ale myslim ze na vyformmovanej figure potom krajsie vyniknu:)

marijam

No ja som aj cvičila, a aj som sa snažila prsia spevniť... Ale schudla asi 25-30 kilo, a tým sa mi aj prsia zmenšili a o dosť..takže podľa mňa sa nejak tomu nedá zabrániť. Možno aj dá ale fakt minimálne.

janushiii274

Moam...obvod prs sa mi vobec nezmenil..len obvod pod prsiami...a zistila som, ze 75 C ma rovnaku velkost kosikov ako 70 D..

janushiii274

ja som schudla za niekolko rokov 10 kil..pravdupovediac, prislo to bez toho, aby som sa chudnut vobec snazila..momentalne vazim 50 kg (+ - 1), 169 cm a prsia 70 D-E...predtym 75 C...takze nemusi byt pravidlom, ze ked schudnes, prejavi sa to aj na prsiach

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnut a neprist pri tom o prsia? - Fórum - ZDRAVIE.sk