Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako schudnut a neprist pri tom o prsia? ??

fialockaaa

ja nepatrim medzi tie zastankyne diet. nikdy som nedrzala ziadnu dietu, ani nikdy nebudem, chcem len viac cvicit, aerobik, posilnovat, tak dufam ze sa mi to podari, a budem mat prsia aspon ake mam teraz.

blondik

dievcata kolko mate rokou cvicenie vam nic nehovori? Ci patrite medzi tie buchty ktore jedia a spia pri televizore?Aj z bruska aj z pasu sa da pekne zhodit a prsia pri tom ostanu krasne. Len pomaly. Cim rychlejsie schudnete tym skor pridete o svoje horne proporcie.

heelium

Jj, kazdy pise, ze 75B je pekna velkost, ale mne sa to nezda, moje prsia proste su male, su akurat tak do ruky, ale do mojej. Ja mam 165 cm, 53 kg a miery 88(predtym som mala 90) -69-93, ja ani tak nechcem schudnut z vahy, ale z pasu a brucha. Len vsetci mi povedali, ze len z brucha sa neda schudnut, ze sa chudne zo vsetkeho a prve idu dole prsia :(

jajka001_

baby ved ked mate nadvahu - to funguje tak ze ked priberiete, tak vsade, takze aj na prsiach mate navyse. takze ked chudnete, funguje to rovnako - schudnete odvsadial.

blondik

babenky moje chudnite ale cvicenim nie dietami diety vam zanechaju vysiacu kozu a samozrejme pridete o prsia. Cvicit ak chcete mat prsia take ake su teraz

fialockaaa

ja mam tiez 75B, co podla mna nie je bohvieco. Chcela by som hlavne schudnut z brucha nejake 3-5 cm, len nevem ako "neohrozit prsia" :( mam 90-68-95, ale dost siroke kosti, a vazim 61 kg pri 174 cm. ty mas kolko?

heelium

To by aj mna zaujimalo, ja som teraz zacala chudnut, ale len tak jemne, nenasilne, snazim sa po 6 uz nejest a celkovo jest zdravsie, no a uz som schudla 3 cm z brucha, ale aj prsia mi schudli o 2 cm :( Takze asi s chudnutim koncim, kym niekto neda nejaku dobru radu...Prsia mam dost male podla mna, nosim 75B. Ake mas miery a kolko vazis, ked sa mozem spytat? A kolko chces schudnut?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako schudnut a neprist pri tom o prsia? ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk