Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem byt sexi! Ale ako na to?!

Príspevok v téme: Chcem byt sexi! Ale ako na to?!
WannaBeLady

ahojte..poznate dievcata ktore mozno nie sup ekne ale ked sa oblecu nalicia vyzeraju dokonalo mau dokonale vlasy atd..aj ja chcem bytz taka..ale po prve neviem ake licenie sa mi hodi..nemam peniaze na kozmeticku aby mi poradila .. a dalej ked sa ostriham stale to vyzera otrasne..aj teraz sa chcem ostrihat ale chcem vyzerat dokonale upravene a sexi ale neviem ako na to prosim pomozte mi..

laskamojalub

no tak ..hlavne sa ovlekaj troskuuatraktivne napriklad podprsenka topanki a opasokk hlavne taki cierni ...a a k mejkapu ?? no ta sprav si velmi virazne ocii daj tam vseliake farbi ..a vela leskuu a a cel u spirauu si dajjjj ..a uvidiss jak po tebe budu chalani saliett.... ..vermii po mne tak saleju ze as us ic mam plne zubii vzdi mi furt lezuu do postele heheh ..no pecka to je no ale skus too a nepocuvaj ich ti ktori ti us napisali zopar rad bo to su same keciii .

Weberova123

Ahoj,

pracujem ako vizážista a stylista v Nemecku. Pošli mi, prosím, fotku a pár údajov o tebe - čo máš rada, čo sa ti páči, čo obyčajne nosíš oblečené, atď. Môžeme sa na to v krátkosti na ďiaľku pozrieť, možno ti to pomôže cítiť sa fajn.

linda.weberova@centrum.sk

wannaBeLady

prihodim sem svoj mail na azet:) pridam fotky do albumu a poslem bud heslo alebo fotky rovno do mailU:).. a dakujem uz len za tu ochotu:

LadyAmbrosial@azet.sk

kukuruk

mno to by bolo super keby si poslala foto.poradim ti velmi rada.mam v tom skusenosti,tiez sa snazim vzdy vyzerat sexy:-)email je 20paculka@azet.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem byt sexi! Ale ako na to?! - Fórum - ZDRAVIE.sk