ZO SVOKRY MAM UZ DEPRESIE,POMOC!!!

Príspevok v téme: ZO SVOKRY MAM UZ DEPRESIE,POMOC!!!
nanervy

Ahojte,
som stastne vydata a namiesto toho aby som si uzivala rodinku a zivot zacinam mat depresie a prestavaju ma bavit veci ,lebo od rana do vecera som nanervy zo svokry a z jej posadnutosti mojim synom.
Svokra si mysli ze je normalne ze rano zavola,pride,ide s malym von,skontroluje celu domacnost,zasa zavola ci je vsetko v poriadku a ci sme zdravi,zas pride aby isla s malym von, zas odide a zavola ze co robime, rano zas zavola-pride-odide..
A ked rano zavola a ja poviem ze nebudeme doma,pretoze ideme von-tak chodi vsade mozne aby nas nasla a ked sa nezadari tak caka pred domom.
Ja jej poviem ze kazdy den nemusi chodit, ze aj tak nie sme doma cele dni, tak nepocuva,rano zas vola-pride-alebo caka red domom.
Ked ze sme boli na ihrisku ide tam potom a pyta sa ludi ci sme tam boli a co sme robili ako sme sa hrali.
Uz mam fakt toho dost ..

SOFFA

nanervy...tu pomoze sadnut si o uprimne sa porozpravat.ze potrebujes byt aj sama.nech to nebere v zlom a hlavne bud razna!!!!!!!!povedz ze si to neprajes,a neustupuj.si predsa dospely clovek....ziadne vyhovorky,ze idem tam,abo co.jednoducho mas svoje plany,ktore nemienis menit,koli nikomu!!!!

zuzic

nanervy v tomto by mal rezko zakrocit tvoj muz. slusne ale dorazne jej povedat ze mate vlastny zivot, vlastnu rodinu, mozete sa navstevovat ale chcete zit sami. taky podobny problem mala moja mamka ked sa zobrali, ja si na to nepametam kedze som najmladsia viem to len z rozpravania. otec bol svorkin bezchybny milacik a obaja na seba nedali dopustit. mama to mala takze kym sa to dalo doporiadku, az potom povedala ona alebo svokra. trvalo to dlhsie ale dalo sa to doporiadku. problem bol len v tom ze otec nevedel rezko zakrocit.

Zuzana 222

Ja mam zas opacny problem, mne ked sa narodil maly, bola som na neho uplne sama. Mama je daleko, muž vtedy robil od rana do večera a nemal na vyber, prisiel vecer, ked sa uz s malym von ist nedalo a sovkra neprisla nikdy. Ja viem, mozno si povies, ako super. Ale ja som uz bola taka vycerpana, maly nespaval cez den vobec, musela som s nim cvicit 4x do dna vojtovu metodu a cely den som sa venovala iba jemu. Vecer, ked prisiel muz som si konecne mohla trocha navarit a pohadzat veci do pracky. Az som z toho dostala vysoke teploty a ani vtedy sovkra neprisla, povedala: Ved mi maleho prines. To akoze som jej ho mala v 39 teplote prist k nej, ist si domov lahnut a potom o hodinu vstat, ist si po maleho, lebo ho bolo treba nakojit. Tak si musel muz zobrat dovolenku, aby som sa z toho dostala.
To je zase iny extrem. Zato ked som ju stretla vonku, vyhybala som sa jej oblukom, lebo mi hned prekutala kocik, ze co ma maly oblecene a preco nema inu deku na sebe a preco ma cez tyzden taku peknu deku... Nutila ma aby som mu davala cumel, aj ked ho nechcel, aby som mu davala cajik, ked som ho plne kojila. Skratka starala sa do veci, do ktorych ju nic nebolo, ale pomoc mi s malym neprisla nikdy.
Tvoja svokra zrejme hrozne lipne na Tvojom malom a chce Ti pomahat. Tiez si myslim, ze si to treba vydiskutovat, ze potrebujete aj trocha sukromia. A ze ju urcite zavolas, ked budes potrebovat jej pomoc. Bolo by dobre, keby sa do toho zapojil aj Tvoj muz. Syna skor pocuvne. Ale je to urcite na nervy. To si dokazem predstavit.
Urcite si to vydiskutujte.

zuzula11

Svokru si musis vychovat ... ja som mala s mojou mensie opletacky prave kvoli tomu, ze sa mi starala do rodiny ... a sme si to vydiskutovali - pomohlo .. skus sa s nou porozpravat, mozno ona to vnima tak, ze ju potrebujes a chce byt naporudzi ...