Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked zivot menia minuty,sekundy

Príspevok v téme: Ked zivot menia minuty,sekundy
Bulies

Mate nejaky zazitok, skusenost, ked mozete povedat, ze sa vam razantne zmenil zivot?
Ja ich mam viac. A celkom mi to obratilo zivot naruby. Niekedy mi pride nefer, ze niektori namysleni ludia nemaju o takychto veciach ani ponatie a veselo si plavaju a este sa aj tvaria nadradene. Pritom predtym boli omnoho nizsie. Len zhoda nahod to vedela zariadit. Ako vam to pride. Myslite, ze je zivot spravodlivy?

renka45

poznam to aj ja.
moje dieta malo banalny pad a pri vysetreni mu odhalili nadorove ochorenie. cely svet sa mi zrutil za jedinu sekundu.

alzbee

Ja som si vcelku uvedomila na tohtorocnej Pohode, ze ako mi par minut mohlo navzdy zmenit zivot..bola som v tej O2 arene a po Pare som chcela ist na AMO, ale kedze mi bola zima, tak som sa sla prezliect do mojho stanu...a ked som sa uz chystala ist si ich pozriet, tak zacalo prstat, cize som si povedala, ze zostanem zatial v mojom stane...no a nakonie prisla ta burka a uz som len pocula sanitky a ked som vykukla zo stanu, tak som si vsimla, ze vlastne jeden stage tam ani nie je :((

zuzic

mne sa zmenil zivot ked som sa dozvedela o babickinej nevyliecitelnej chorobe a o tom kolko casu jej zostava...kedze som mala sest rokov bolo to dost drsne, vtedy som si nevedela predstavit ze by mohla odist...

t333

hlavne ma stve, ze v mojom okoli su ludia, ktorym cestu vyslapali rodicia/znami a v zivote preto nemuseli prekonavat tolko prekazok ako napr. ja a tym padom nezkopli a tvaria sa aki su oni sikovni. al uz asi odbocujem.
k teme... asi prave tie moje zakopnutia boli o tych sekundach mozno...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked zivot menia minuty,sekundy - Fórum - ZDRAVIE.sk