Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prečo je to tak nespravodlivé ?

Príspevok v téme: prečo je to tak nespravodlivé ?
preco ?

dobrý den už dlhšie rozmýšľam nad jednou vecou a stále tomu nechápem ..... takže som katolíčka a samozrejme verím v Boha ale nechápem tomu prečo Boh dovolí že niekto je (veľmi)dobrý človek a aj tak má veľa nešťastia a smoli v živote a niekto napríklad ani neverí v Boha a má sa lepšie ako ten čo verí .... proste nerozumiem že prečo Boh necháva trpieť dobrých ľudí ja viem že po smrti každý dostane to čo si zaslúži ale prečo by nemohol byť šťastný aj počas života keď si to zaslúži ?? stále nad tým rozmýšľam tak som zvedavá aký názor nato majú iný ľudia

jajka001_

no to neviem, proste raz zbadal na fotke v novinach bradateho muza s bradou (tolstoj)a povedal, aha, mami, Boh :)

jajka001_

moj stvorrocny syn si ho predstavuje ako starca s bielou bradou :) neviem odkial to vzal ale dost ma to zarazilo :D taky zazity stereotyp hm

alzbee

Mna by strasne zaujimalo, ze ako si veriaci predstavuju Boha?:))...ja verim na veci medzi nebom a zemou, ale nenazyvam ich bohom. Myslim, ze kazdy niecomu veri a je na nom, ako si to pomenuje:) a krestanstvo si proste vymyslelo "nieco, niekoho" a nazvalo ho Bohom...a je uz na cloveku, ze ci prijme ten pojem Boh alebo si vyssie sily vysvetli a pomenuje nejak inak...

jednoockoo

preco?

ale treba sa naucit rozlisovat pojmy ako cirkev, nabozenstvo, boh. su to rozdielne veci, to ze niekto ma ine nabozenstvo neznamena ze veri v nejakeho ineho boha.

jajka001_

vies kazdy z nas nieco citi, vnutri, a nevie to vyjadrit slovami, slová su zradné, na Zemi ziju miliony ludi s roznou historiou, kulturou, od ktorej sa odvija nabozenstvo, a to nabozenstvo prameni z nasej vnutornej viery. preto je tolko nabozenstiev, preto maju ludia tolko mien pre Boha alebo Bohov - a krestania maju svatych, a anjelov - podstata vsak je ta ista

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.