Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pre babenky co maju dlhe vlasy

Smejoo

Ahoj...ja mam vlasy dlhe skoro po pas a hnedej farby. Z kratkych asi od pliec az po pas mi narastli za 1 rok :D mam ich take iste ako selena :3 huste,objemne a leskle...
Ako sa dostat do pozadovanej dlzky?
1.daj vlasom volnost (to znamena nemavaj ich casto v gumicke!!) tak das vlasom vediet ze maju priestor a mozu dychat.
2.umyvaj si vlasy kazdy 3-4 den(ak ich mas mastne!! Ak nie cakaj pokedy ti zmastnu-mast na vlasoch je prirodny vizivok pre vlasy a chrani ich)
3.sampony na rast moc nepomahaju iba vlasy zatazuju...preto pouzivaj sampon aloe-vera ktore chrania vlasy.
4.nestrihaj si ich!!!!(je to loz...ja si ich nestriham a ako rychlo mi narastli za rok o 40 centimetrou)
Dufam ze ti moje rady pomozu...mam ich z vlastnej skusenosti ;)

majka16

no ja som mala vždy kvalitné a husté vlasy...šetci mi ich závideli...začala som si ich farbiť w 14 ...w 15 som si dala čiernu ale stále boli lesklé a hebké...farbila som ich každý mesiac...teraz mám 16 a w júli som sa rozhodla že chcem byť blondínka :D kaderníčka mi dala peroxid a odwtedy som mala asi 13 farieb na hlawe... za mesiac.. no zničili sa ale teraz som si dala na hnedé a sú o dosť kratšie ale stále sú pekné aj ked nje už tak husté... po polroku určite narastú :)

jasmin100

ja mam skor len polodhde vlasy, tak pod lopatky a staram sa o ne uplne normalne. sampon,kondicioner a obcas nejaka maska a samozrejme pravidelne si davam konceky podstrihnut

mary-anne

ked som bola mala, mala som dlhe vlasy, mama mi ich ostrihala uplne na chlapca a tak som bola na skoro celej zakladke. ale odvtedy si ich uz nechavam dorast, sem-tam podstrihnem , ziadne rapidne strihanie. to ani nechcem. mam vlasy tak 15cm nadol "pod podprsenkou" :)takze dost dlhe. a ako sa o ne staram? noo su kucerave, davam si ich casto aj zehlit, takze su dost suche. sampony a balzamy ziadne extra nepouzivam.klasika,co mam prave kupene :) sem-tam olivovu masku si necham na hodku. a ako som pisala, sem-tam si ich davam podstrihavat.

kickaTT

ja mam dlhe vlasy uz odmala, nikdy som si ich nefarbila, a nevymyslala kraviny jak dnesne pubertacky co maju na hlave par odfarbenych chlpov

pouzivam len kvalitne sampony z kadernictiev a vzdy masku alebo kondicioner, a vacsinou aj nejaky hydratacny sprej, pravidelne podstrihujem a hlavne nefarbim! inak mam 22 mam dlhe huste vlasy a zdrave =)

vevericka

ja som mala pod zadok..uz zavadzali tak sli dole..sampony mam avonove..masky bud avonove alebo domace, konceky pravidelne zastrihavat(len 1-2 cm), zdravo jest(vitaminy)..to je asi tak vsetko:)

moj nazor

Podľa mňa tomu štiepeniu končekov treba predchádzať a nie riešiť až keď to je už akútne.

Napríklad od jednej kaderníčky som počula, že dlhé vlasy by sa mali podstrihnúť (úplne minimálna dĺžka) pravidelne každý mesiac.. Keď som to počula, zdalo sa mi to veľa, ale podľa mňa to nemusí byť až také nelogické.. Osobne to však nedodržiavam :-)
Ale jednoducho myslím, že končeky by sa mali trochu podstrihnúť ešte predtým než budú úplne viditeľne rozštiepené..

jednoockoo

ja si myslim ze vselijake tie horuce novinky, masky, balzamy spreje a bohvieco vlasy akurat zatazuju a nepomahaju. ja si umyvam vlasy samponom dixi- zihlava, a prelievam zihlavovym cajom ktory pouzivam aj na plet, a vlasy mam krasne leskle, huste.. :) samozrejme treba dbat na konceky a hned ako su rozstiepene odstrihnut ich, lebo vlas potom vklada vsetku zivinu do tych koncekov, aj ked ich nijako neopravi, a zvysok vlasu je potom odvitaminovany, alebo ako to nazvat :)

kaciatko7

aj vodicky na vlasy, lopuchova, zihlavova...su velmi dobre, avsak je potrebna aj masaz pokozky, nech sa lepsie vstrebu.

kaciatko7

moja skusenost, predtym som mala vlasy po pas, krasne, zdrave, nefarbene, pouzivala som zihlavovy sampon, oplachovala si vlasy zihlavou, takisto som ju pila, jedneho dna som zatuzila byt blondinou a tak to aj dopadlo. z chemickych farieb sa mi znicili, teraz ich dokazem mat tak nanajvys po usi a uz ma ten uces na Backhamku dost unavuje. ovela pomalsie mi rastu a su nekvalitne, bez balzamu ani nerozcesem. takze, navrat k prirode, pouzivat co najprirodnejsie sampony, masky, vyzivit vlas aj zvnutra, zdravou stravou, B-komplex, nezatazovat vlasy chemickymi farbami a pripravkami. inac to oplachovanie zihlavou je velmi ucinne, akurat pri blond vlasoch treba dat pozor, trosku z nej tmavnu.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pre babenky co maju dlhe vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk