Potrebujem si len vyliat srdiecko, utesit, podporit...:,(

Príspevok v téme: Potrebujem si len vyliat srdiecko, utesit, podporit...:,(
poliewoocka

Ani neviem,co mam pisat..je mi strasne smutno, moja jedina Laska uz isiel do BA, ja zajtra cestujem do Prahy..strasne tazko sa nam luci vzdy, aj ked som bola minuly tyzden na stvordnovom sustredeni..ked som prichadzala vlakom domov,ON ma cakal na stanici..rozplakala som sa od stastia..strasne velmi ho lubim, MILUJEM. Viac,ako svoj zivot..on je ten pravy..s nim chcem zit,za neho sa chcem vydat..byt jedine spolu..nechcem byt s nikym inym..aj on to tak citi a miluje ma..najviac na svete..ziadna dialka nas od seba neodluci. Viem,ze uz ineho milovat nebudem.Spoznala a spoznavam kopu inych ludi,ale nik mi nedava a nik ma tak nechape ako ON. Budem chodit domov kazdy tyzden..vlaky mam zadarmo, a niekedy pojdem aj do BA a budeme spolu cely vikend:)) je to uzasny pocit,ked viete,ze na vas niekto caka..ze zije len a jedine pre vas..NASA LASKA..taka silna..vyska prejde. Ved predsa musime mat nejake vzdelanie,aby nam bolo co najlepsie:) dialka nasu Lasku len posilni..budeme spolu navdy,len TY a JA..MILUJEM TA

bella1988

zdenulka: nie su to vyhodene peniaze pre mna urcite nie...pre mna to budu dobre investovane peniaze lebo budeme konecne byvat spolu. a hypoteka? ako to sa ani nahodou nehccem zadlzovat vo veku 21 rokov nejakymi hypotekami ktore budem splacat do konca zivota...a asi z coho by som ju splacala ked studujem? ty si to nejak lahko predstavujes :D a doma byvat uz nechceme otravovat nasich rodicov, ze sme stale tam spolu. to je take blbe.

Gill

zdenulka, no aj nad tym sme rozmyslali, ale on je teraz prvak na vyske a nechce studium prerusit, ja sa tiez chystam o rok na vysku. Zatial mame taku predstavu, ze prvy rok - dva asi budeme na manzelskych internatoch a potom by sme si kupili nieco vlastne aj ked male. Lebo vychadza to skoro rovnako splacat uver, alebo najomne. A lepsie je ked si splacas nieco vlastne. Nieco uz mame nasetrene, aj rodicia nam na zaciatku pomozu a pravdaze budeme popri skole aj pracovat.

Mozno to len ja mam vysnivane a nakoniec to bude mozno uplne inak, ale hlavne, ze budeme spolu :)

bella1988

gill: to nieee kde by sme zobrali peniaze na kupenie bytu? :D sak sme obaja studenti a ani ludia co zarabaju nemaju peniaze na kupu bytu.
chceme si nieco pekne prenajat bud jednoizbovy byt alebo daku vacisu garsonku. proste aby to bolo len nase. ale uvidime co najdeme lebo niektori ludia si pytaju nehorazne peniaze za tie prenajmy.

poliewoocka

Jajka...:)
dnes je tu v Lucenci krasne..svieti slniecko a ja si balim pomaly,co si so sebou zoberiem. Najradsej by som sla teraz von, len tak sa prechadzat..s Nim..

Gill

polievocka, to je super, ze mas aj s jeho rodicmi taky vztah, malokedy to vyjde :( ja by som tiez chcela najst v jeho mame svoju druhu mamu, ale asi to nepojde, zatial to tak vidim...

zdenulka

aj mne sa paci svadba v kostole ale zas neviem ked on tomu neveri a tie rozhovory s knazom red svadbou ktore by musel absolvovat neviem..je to anrocne ked on do kostola nikdy nechodil a ja som chodila na cirkevnu skolu zakladnu takze mam aj birmovku ale asi by som mu ustupila aj ked on by to spravil ale neviem...

Gill

zdenulka, ja by som nechcela mat svadbu len na urade, urcite chcem mat aj v kostole, ale to je uz na vas, ked chcete mat na urade, tak preco nie? A priatel co na to hovori, on by bol ochotny dat sa pokrstit?
Ja nechcem mat svadbu az ked dostdujeme, ale uz pocas toho. Jasne, ze zo zaciatku to mozno budu bojove podmienky, ale vsetko sa da, ved to si postupne vybudujeme vsetko, aj byvanie, aj pracu, nic nam urcite nespadne z neba same. A nevidim dovod, preco by sme to nemohli budovat spolocne ako manzelia :)

bella, a ako to riesite s tym spolocnym byvanim? Podnajom, ci kupujete nieco male?