FATBURNER

Príspevok v téme: FATBURNER
cvicit :)

ahojte, chcela by som sa spýtať, či s tým máte skúsenosti, a ak áno, tak aké:) chcela by som chodiť dva krát do týždňa na to, potom mám ešte jeden krát brušné tance.

samozrejme, viem, že strava je základ, toho sa držím, aj športujem, ale žiada sa mi zmena a toto ma zaujalo, preto sa pýtam, ďakujem za všetky skúsenosti :)

cvicit :)

ahoj anavi :)) tak mozno sa stretneme, uvidime ako mi dnes vyda cas, hehe, chystam sa tiez na viku dnes a potom zase v nedelu a tak a tak... :)) no ale svalovka je paradna:D:D

anavi2

ahojte. cvicit:) tak aj ja chodim do BB do hitu na Viku ...je uplne super a tiez mavam svalovku ale stoji to za to :) cele leto som tam nebola a minule prvykrat a bola svalovka...chystam sa aj zajtra a tiez beriem aj kamosku :) tak sa mozno vidime majte sa pekne...

cvicit :)

ahojte, no tak az zajtra idem prvy krat aj s kamoskou :)... lebo vtedy mi to casovo nevydalo, mala som vela povinnosti, ale velmi sa tesim :)

anavi2, ja som z BB takze idem tu :)

Elwine

no ja som bola prvykrat prave na fatburnere :) a mala som svalovku ako este nikdy, na to nezabudnem... teraz som si uz nastastie zvykla.. :) verim, ze sa ti to cvicenie zapaci...

nadia317

Ahojte baby!No ja s tym nemam skusenosti,ale viem,ze behanie je naozaj velka makacka.Chodim behavat uz rok aj stvrt 4 x do tyzdna 50- 60 min.Striedam klus so sprintami a pri tom sa riadne palia tuky a formuje postava.Teraz striedam beh obden so stacionarnym bicyklom a som spokojna.Kazdy den nejake posilovacky s cinkami.No brucho cvicim kazdy den!Drzim palceky pri chudnuti! :-D

cvicit :)

jeej, dakujem za prispevky:) no ja zajtra idem prvy krat,dufam, ze mi cas vyjde a uvidim, co to bude zac. stavim sa, ze svalovka ma neminie, aj ked som na zataz zvyknuta, ale pri zmene pohybu telo reaguje :)napriklad na stepperi by som uz mohla byt aj pol dna a nic a ked som si bola zabehat, tak som poriadne nohy citila:D.. takze drzte palce, nech to zvladnem, potom napisem moj pocit z toho :)

zdenulka, vola sa to fatburner - spalovac tukov, takze snad nejake spalime;)