psychiatrička

Príspevok v téme: psychiatrička
sano28

Ahojte. Mám takýto problém: Plánujem návštevu psychiatričky. Nemám však problém ja, ale moja partnerka. Chcel by som sa poradiť ako jej mám pomôcť, čo mám spraviť aby som jej pomohol a tak. Myslíte, že je to dobrý nápad? Teda.. nevyhodí ma ak za ňou prídem s takým niečim??? A ešte jedna vec.. nepoznáte nejakú skutočne dobrú psychiatričku v Žiline?? Vďaka za odpovede.

miruska5

neviem ake ma problemy tvoja partnerka ale ja som bola tiez psychicky na dne...som tiež zo žiliny a odporučila by som jej z Horneho Vadičova jednu slečnu ktora je numerologička a nie hocijaka je jednoducho jednotka:-) a čo sa týka mna, tak ani psychiater mi nepomohol tak ako ona...ak chceš dám ti na nu kontakt

muc

napad nie je zly a urcite ta nevhodi, ale treba si uvedomit, ze na terapiu namiesto kamosky ty chodit nemozes. ani ju nutit nemozes. takze je to o tom, ze dospely svojpravny clovek musi sam navstivit psychiatra. nie su nato ziadne paky, aby bola donutena, aj ked ty vies, ze by jej to len a len pomohlo. rozhodnutie je na nej...