Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nedostavený menzes

alzbee

No dnes som si vo fytovege kupila alchemilku zltozelenu a taktiez aj hluchavku bielu (ta je vraj dobra na vytoky a tie mavam v poslednej dobe dost casto)...a predavacka mi vravela, ze mozem tieto dve byliny zmiesat a tak pit aspon dve salky denne. Ale priznam sa, ze bylinkove caje mi strasne nechutia...myslite, ze ich mozem dochutit medom a citronom? ci radsej to mam prezit a vypit neochutene?

kaciatko7

no vsak jasne, pri tehotenstve treba dat na vela veci pozor, takze aj na niektore caje....ja osobne ju idem skusit, tak dam vediet, ako pomohla

kaciatko7

zatial som toto nasla, lenze podla mna by sa mal stale, kedze treba upravit hor. hladinu, nielen zmiernit menstruaciu. ja som tiez sama momentalne, ale spokojna :) takze mi naozaj netreba nejaku HAK a okrem toho velmi skodi a teraz vidim sama na sebe, ze mi vsetko rozhadzalo. ja som teraz dostala zas po 2 tyzdnoch :( ...dufam, ze zachvilu nebudem mat kazdy den. inac, ta angelika cinska, treba ist do lekarne, mozno lepsie nejaky bylinkovy obchod, kedze v lekarni to nie je buhvico. ked nebudu mat, mozno budu ochotni a objednaju. ale ze je ucinnejsia ako alchemilka.

kajkaaa

no, alchemilka ma oproti azijskym doplnkom tu vyhodu ze je domaca a teda lacna. Ak by vam fungovala, nie je dovod komplikovat si zivot inymi drahsimi, tazsie zohnatelnymi a menej bezpecnymi preparatmi. Okrem toho angelika cinska (dong quai)sa vyslovne neodporuca v pripade tehotenstva (+kojenia)- hrozi potrat, moze sposobit prehnanu citlivost na slnko, zvysenu krvacavost atd. (cize pozor ak si nie ste iste dovodom meskania menzesu)Naopak alchemilka je aj v caje pre tehotne od Teekanne.

alzbee

Diky moc, vyskusam:) boze a ked si spomeniem, aky som mala hrozny PMS pred zacatim uzivania HAK, tak uz teraz mi vlasy dupkom stavaju, ak ho budem mat zas...ale vidim, ze angelika je aj na to, tak dufam, ze pomoze:) este raz diky..

alzbee

No tohto sa aj ja obavam, ze budem mavat velke bolesti, lebo pocas brania HAK som nemala temer ziadne, vlastne som ani riadne nevedela, ze mam (pseudo)menzes a to bola jedna basen:)) ale antikoncepcia je pre mna predovsetkym ochrana pred pocatim a veci spojene s menzesom boli jedno obrovske plus, no kedze som teraz bez partnera, tak som si povedala, ze ju vysadim...

kaciatko7

myslim, ze by sa mala pit stale, kvoli uprave hormonalnej hladiny. moment, popozeram, dam sem link. nemam ho zatial, zajtra idem zakupit, skusala som zatial progesteronovy krem, ale radsej by som nieco, co da vsetky hormony do poriadku, nielen jeden dodavat. ale pocuvam len same chvaly na ten caj.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nedostavený menzes - Fórum - ZDRAVIE.sk