Pitie mocu - urinoterapia

Meretseger

No neviem... tiež mám cukrovku, ale vybodnúť sa na diétu a pustiť sa do vlastného moču, tak skončím v PK zas...

diabeticka

vrelo odporucam... 30 rokov mam cukrovku, dietu nedrzim, a uz niekolko rokov holdujem tomu moku... mam vsetko zdrave... ladviny, oci, nohy... radsej poklopem...je to uzasna tekutina a hlavne zadarmo a ma presne to, co na liecbu vlastneho tela je potrebne...len skoda, ze to nemozem povedat ludom, ktori to naozaj potrebuju... skusila som to jednemu kamaratovi a toho skoro naplo... a pritom v jeho kritickom stave by som nevahala ani minutku... kamaratka ma dost choru dcerku.... tak som to svoje tajomstvo aj jej vyzradila... ale nepochodila som... tiez ju naplo...asi sa mi bude aj vyhybat...uz budem radsej ticho(budem nadalej potajomky pit svoj vlastny moč), aby ma spolocnost uplne nevyradila...a to nechcem...

arman

Fuuuu, to je mrtne , nejaky psychicky problem asi.
Tak moc zdraveho cloveka, co dost pije, by nemala byt zlta, ale priezracna jak voda, si myslim, a aj to potom nieje nechutne.

HEKALU

Ja som teraz našiel niečo, s čim sa chcem podeliť. existuje ženská, čo to fakt že riadne preháňa s urinoterapiou. Zdá sa mi, že pre duševne chorého človeka sa to môže stať závislosť. Urina pomáha v mnohom, ale ide o špecifické problémy, určite sa nevrhajte chlastať vlastný moč len preto, že vás škrabe v krku, alebo krívate na jednu nohu.

tu je tá spomínaná ženská:
zaujimavosti.net

kosa

terapeut,
trosku si nevedomky natukol temu ktora vlasne pojednava o tom ake odchody ludskeho tela su a co sa da z nimi robit.

aj o odchodoch z ludskeho tela sa uz popisali odborne studije, odborne prace atd atd.

kosa

moc je jedna velka studija....

inac aj Doktor Bzuzinski v Texase, vyraba svoj protirakovinovy pripravok z mocu.

na verejnych WC nainstalovali nadobe kde zachytavali moc, a ten sa spracoval a filtroval a filtroval. vysledkom je protirakovinovy pripravok

kosa

myslim ze trosku davno sa pouzivala voda z citrona k zaverecnemu oplachnutju vlasov.

pravdepodobne je citronova stava lepsja ako jablcny ocot

kosa

treba skusit.

je to njeco pre laika nepochopitelneho, ale ako tunak spomenul claim, na pokozku je urina dobra.

netreba sa bat zmjen na lepsje.