Očkovanie do Indie

0vecka

2 RNG vymyslas si. Akoze ok ockovanie nemusi byt to prave orechove ale ze sa polovica dala a polovica nedala zaockovat a ta zaockovana mala do jedneho problemy?? akoze uz odmysliet si od toho ze taketo ockovanie ktore by kazdemu nespochybnitelne uskodilo by nikdo nepodaval. Tak uz len ta predstava ze sa polovica dala a polovica nedala zaockovat je uplna blbost.

To si sa akoze kazdeho pytal ci sa dal?

Inak tiez mam v rodine pripady ked ockovanie dost brutalne uskodilo. Ale predstava ze uskodi kazdemu a takto jednoznacne ze ma o tyzden problemy jak prasa je proste hlupost.

RNG

je tam cely list antiviralnych od najslabsich po najsilnejsie. Zo slabych odporucam brat viacero pre zvysenu ucinnost.
Inac kazdemu odporucam brat minimum selen, zinok,jod, probiotika vitamin C, E a D-3. To je aj z dovodov virusov, aj z mnohych inych zdravotnych, nielen imunity.

RNG

india pozri na temu herpes, tam su rozne prirodne potravinove doplnky proti viralnym nakazam, a ovela lacnejsie , ako ockovanie
-odkaz odstránený-

india

nikto viac neporadí zo skusenosti? cim viac mi napíšete, tým sa lahšie budem rozhodovať.
Neexistuje niečo ako homeopatikum na hepatitdu? radsej niečo prírodné by som brala..ako som zostovala, tak ockovanie je nehorazne drahé u nás. a viných štátoch je zadarmo. No je to možné??

ekhart

Podla mna, ked prides do priameho styku so zltackou, chytis ju bez ohladu na to ci ockovana si , alebo nie. Takze dbaj na to a hlavne na hygienu. A ohladom posilnovania imunity, to nemozes mat uplne pod kontrolou, kedze aj malo spanku, ci stres znizuje imunitu ...

kaciatko7

zaockovat by som sa urcite nedala. je tam velke riziko vzniku dalsich zdrav. problemov. posilni imunitku a nic ti nehrozi. inac, to ti fakt zavidim, tu indiu, mna take krajiny velmi lakaju. ta ich kultura, nabozenstvo, strava, medicina...proste vsetko. ja uvazujem nad vyletom do tibetu, tak snad si ho splnim niekedy. drz sa a pekny vyletik prajem :)

india

liana, vdaka za tvoj názor

RNG, vdaka za radu z tvojej skusenosti aj za názor. tiez podobne uvažujem.

zatial to vychadza, že sa nemam dať.

RNG

Ja som bol onehdy v peru pri Amazone. Vo vyprave bola polovica, co sa dala zaockovat, ti mali hrozne problemy, jedna sa dokonca musela vratit domov napochytro. Druhi, my vcitane, sme nemali zoadne problemy, hoci sme ockovanie odmietli.
Cestovne kancelarie by mohli vyrobit statistiky z toho, ale nemyslim ze by ich uverejnili niekde, lebo tlac a televizia su v rukach medickeho priemyslu a ten neda utocit na svoje "prepotrebne a neskodne" vakciny.