Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neplnolete dieta a vyživne

Príspevok v téme: neplnolete dieta a vyživne
pomoC33

,podala som vyživne na dieta,lebo moj manžel neplati na dcerku.nežijeme spolu a čakam na rozhodnutie zo sudu akou sumou bude ¨prispievat¨! Občas ju vezme na vikend,aby bol s nou. ak by som mu ju prestala davat,neako by som si uškodila, pri určeni do opatery alebo pri rozvode?poradte mi prosim,kto ma podobnu skusenost.dakujem

severanka123

ak podáš návrh ty, musíš do návrhu uviesť aj výšku výživného aj ako navrhuješ stretávanie s dieťaťom, preto je dobré sa na tom dohodnúť, potom už je súd len formalita a za 5 minút to máte odklepnuté.

pomoC33

este som nepodala žiadost o rozvod.asi počkam na vyjadrenie ohladom určenia vyživneho a potom sa rozhodnem.ale rozvod bude určite,len je otazka času kedy...

severanka123

tvoj manžel? takže ešte nie si rozvedená? na súde sa určuje pri rozvode kto bude mať dieťa v opatere, predpokladám, že ty, ďalej výšku výživného, tú navrhuje navrhovateľ a odporca sa k tomu písomne vyjadrí, no a tiež sa bude riešiť ako často sa bude otec stretávať s dieťaťom. Najdôležitejšie je rozumne sa dohodnúť s manželom na všetkom, aby ste nemuseli na súde robiť zbytočne cirkus.... a ak chce byť so svojim dieťaťom, nebráň mu v tom....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neplnolete dieta a vyživne - Fórum - ZDRAVIE.sk