Neznášam baby,ktoré sa vnucujú...čo s tým ?

Príspevok v téme: Neznášam baby,ktoré sa vnucujú...čo s tým ?
peterek

Ahojte,
chcel by som si najst slusne dievca na trvalejsi vztah,no aj keby som lampasom hladal,taku asi nenajdem.Ked sa aj s nejakou zoznamim a dohodnem si s nou dalsie stretko,tak dostavam navrhy typu mam volny byt,nasi nie su doma,alebo chce hned pusu a podobne kraviny a ja hned stracam zaujem. Otravuje ma, ked mi stale vyvolavaju a vypisuju ako na mna myslia a ci mam cas ist tam alebo tam. Ja mam predstavu o svojej buducej laske asi taku, ze ja ju budem dobyjat a tuzit po nej,ale doteraz kazda sa mi nuka hotova na tanier.Ved kto to kedy videl,aby pasca nahanala mys?

jajka001_

suhlasim, zaujmy. to je najlepsie asi. normalne medzi ludmi, robit co ta bavi, s ludmi ktori maju podobne zaluby.

kvetka16

:DDDD
takyto vtipny problem som este nevidela

mam jednu kamaratku ,ktora sa takto sprava,ze da kazdemu resp. sa necha prehovorit.....

ja mam teraz 16 rokov a mozem povedat ze je problem najst chalana,ktoremu nejde len o jedno....
bud je to nejaky sprosty spoluziak,ktory ma obchytkava alebo iny ,ktory to nevie povedat inak ako brat mi veci,hrabat sa mi v mobile atd....

jedine co ti mozem poradit je ze nehladaj na pokeci a booome .......

cajik

Adam tiez som si niekedy myslela ze je lepsie najprv cez net,lebo spoznas povahu - ale je to hlupost. Len si predstavujes aky asi ten clovek je. Nevidis jeho mimiku,gesta, nepocujes co vravi vaznym a co vtipnym tonom,nevies aky ma hlas,celkovy prejav tela. Viackrat som sa stretla z netu a vzdy to bol jeden velky trapas lebo ten clovek bol uuuuuplne iny v skutocnosti,nez som si ho predstavovala. A ked to tebe vyslo, vedz ze si fakt vynimka :)

cajik

Adamkrt- ja som mala na mysli skor mladsie rocniky ako si ty. Lebo ked sa pozries na pokec, tak 90 percent mladych dievcat vyzera asi tak ze fotka z jedneho uhlu,v zrkadle,naspulene pery,vydvihnute prsia,co najvacsi vystrih apod. A myslim si ze medzi takymi asi peterek nejake dievca na vztah nenajde.
A co sa tyka "dospelakov"-tak to mas pravdu,ze je to tazke,ale da sa zoznamit cez priatelov-ked ide vacsia partia do mesta pokecat,v praci,na kruzkoch,apod.

jajka001_

feromony, to je ta iskra, pohlad v ociach, to cez net nezistis, a kazdy sa hra na peknejsieho. velke ocakavanie, velke sklamanie...ale sem tam motyka vystreli, takze netreba to hned vzdavat :)

AdamKrt

Ale ved o to ide, spoznat trochu najskor niekoho a zistit, ci vyhovuje povahovo a nehladiac iba povrchne na zjav. I ked aj ten zavazi nieco.

AdamKrt

cajik:

chapem, ze diskoteka neni na to vhodne miesto, ale zeby aj internet ? Ved ked si clovek poda seriozny inzerat...

Ved kde inak sa da v dnesnej dobe zoznamit ? Tiez som mal problem zoznamit sa - i cez internet to bol problem, ale napokol sme sa s priatelkou dali dokopy prave cez internet, cez pokec.

Ludia dnes maju vela prace, dojdu na chvilu domov, najedia sa, vyspia a znovu do prace. Niekto je naviac mozno plachejsi zo zaciatku a to dost ludi odradza. Takze i vlastnostami vysnivany clovek moze mat dost problem najst niekoho normalneho a moze byt kludne dlho prehliadany.

Mimochodom, co povazujete za najlepsie metody na vazne zoznammenie - kde, ako ? :)

cajik

Aby si to niekto nevysvetlil zle- nechcem tvrdit ze sexice a "šráci" su vsetci zli ludia a podvadzaju a ze nemozu mat normalny vztah. Len si myslim ze ludia ktori sa chodia kazdy tyzden opit na disku aby tam niekoho zbalili nie su "normalni",teda ked by aj niekto "normalny" chcel najst niekoho sebe podobneho,tak tam bude hladat zbytocne.