Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sinusitída

PAVOLo

momentalne stale beriem antibiotika plus tie probiotika čo som si kupil v takom prirodnom obc hode kde som presne povedal čo mi je a dali mi nato "plantago" kvapky vraj presne na sinus a ze im ma niečo dodatočne prist tak mam sa stavit ako mi je ..vravim mne stači ze niekto je negativny povie somarinu a mna to vystraši ale ked mi lekar po vie po 4testoch krvi a CTčkach hrude ze vsetko je regulerne tak ja neviem ....musim to prekonat a vratit sa s5 do realu....vy čo ste mali SInusitidu tiez ste mali neprijemen bolesti vsade na hlave ? (temeno -tupa bolest, čelo tupa ..medzi očami alebo na špičke nosa...na spankoch no vsade sem tam ma to ako keby aj svrbelo)

RNG

Roztok citricidalu v kokosovom oleji je ucinnejsi ako vodny roztok niekedy, lebo zaroven namasti sliznice ktore najma v zime trpia a praskaju.
Samozrejme aj menej drazdi.

PAVOLo

Laura dakujem za rekciu mne odporučila znama popri antibiotikach aj prirodnu bazu takze som bol v obchode kt. je na to zamerany kupil som si "PLANTAGO" kvapky čo mi povedali ze je priamo na sinus su to probiotika tak od včera som sa uz aj nato zameral. Bolesti su trpkeho povodu ako keby mi niekto tlačil dlanou na čelo citim pulz dokonca na špičke nosa na spanku no vsade alebo mravčenie pod povrchom hlavy asi vsade, ked som v predklone tak tlak na zahlavie bral som uz aj mangnum6 pijem stale zazvorovy čaj s citronom naparujem sa bud vodou so solou alebo po najnovsom mi znama ktora robi v nemocnici odporučila sa naparovat nad vodou s trochou alpy....proste ja som bol stale zdravy človek toto ma uplne skolilo ..nemam chut asi na nič a ked mam tak len dočasnu bolest ma trapi cely den len ked spim tak to necitim aj to je muka a trapenie kym zaspim. Uz mi dali aj tabletky na spanie. Mal som uz aj tak ze som 30 hodin nespal lebo som i stale nahovaral ze odpadnem a neviem čo vsetko . Proste mi chyba praca ja som bol uplne aktivny človek plus fitko vkuse. Vsetko chcem uz s5. Musim byt silny . Dakujem za tvoju reakciu ak mas este nejake rady ktore mi pomohli velmi pekne ti dakujem :)

1_Laura

Dobrý deň,
ja som sa so zápalom dutín trápila vyše roka a tiež som už mala z toho už pocity úzkosti.
Vybrala som trojaké antibiotiká a nepomohli, takže nakoniec som to riešila prírodnou cestou.
Mne sa veľmi osvedčil šalviový sirup a čaj z rakytníka a so slezu. Neviem či je ale niečo takéto dostať v zahraničí. Okrem toho sa mi veľmi osvedčil olej z eukalyptu a ten nakvapkať do vody pri kúpaní, alebo ho inhalovať. Pri tom kvapkaní do vody ale pozor, max. tak 3 kvapky, lebo ak ich je viac tak potom spôsobujú zimnicu.
Bolesti hlavy žiaľ prechádzajú dlhšie a tie budú trvať až kým sa dutiny nevyčistia. Mňa prešli asi po 10 dňoch. Držím palce.

PAVOLo

Dobrý deň, rád by som sa Vás opýtal kto mal sinusitidu či mal z toho aj depresie alebo pocit úzkosti strašne ma boli hlava uz vyše dvoch týzdnov stale mi len predlzuju marodku a davaju nove antibiotika. Som v zahraničí takže o to to je zaujimavšie začalo to vlastne spolu so zapalom podhrudnice mam 23 r. a nikdy som nič take nezazil uz som rozmyslal aj psychologa navštivit. Mozno si to len namyslam ale rad by som počul vaše reakcie. Dakujem

- mira

Môžeš si urobiť preplach z vývaru z prasličky a anízu. Je to dosť nepríjemné, môže ťa bolieť hlava, môžeš dostať teplotu , potom sa ti začnú valiť hlieny z dutín von a dutiny sa vyčistia.

Lepšie riešenie je vyhýbať sa hlienotvorným potravinám, hlavne mliečnym a z bielej múky a sladkostí. Tým predídeš upchatie dutín.

Menej bolestivá metóda je uvoľňovanie obkladom z lotosového koreňa. Ten sa nechá na tvári a čele celú noc. Lotos dostaneš sušený v lepších obchodoch s prírodnými potravinami. Čerstvý je účinnejší, videla som ho len v ČR.

mjanik

kosa-treba si hľadať lacnú akupunktúru
-treba si hľadať dobrého akupunkturistu ,lebo bedrový kĺb ide dobre vyliečiť-len dĺžka liečby zaleží od toho, ako moc je zničený
-akupunktúra nevyberá,že bude liečiť len niektoré choroby,tá lieč skoro všetky choroby
-úspech liečby je závislí od skúsenosti akupunkturistu a od prístupu k liečbe samotného nemocného

eo

blabla6
Nosne umývanie s SinuCleanse ® systémom
Najbezpecnejši, najefektívnejší spôsob, ako zmiernit príznaky bolesti dutín. Pomocou SinuCleanse ® Systém denné podporuje dobré zdravie, nosovej, zlepšuje kvalitu života pre osoby trpiace dutín, znižuje potrebu liekov a zmiernuje mierne až tažké sinus-príznaky súvisiace. Štúdie preukázali, že nosovej umývanie môže byt rovnako úcinný ako drog terapiou a tiež prispieva k zlepšeniu úcinnosti protidrogovej liecby, ak je použitý spolu.
Moze sa do zmesi dodavat aj Oreganovy olej,GSE,
Ja pouzivam tento system uz dlhe roky.
Superrrrrrrrrr

kosa

mjanik,

akupunktura je dobra pre bohatych.

poznala som jedneho chlapika co sa dozil 96 rokov. raz do tyzna mal akupunkturu.

ale poznam aj jedneho co trpel a akupunktura mu nepomohla takze musel menit bedrovy klb.

je to relativne.

RNG

nuz ja som si vyliecil zapal stredneho ucha aj infekcie prinosnych dutin bez prebijania a prepichovania bubienka., Telo je na to usposobene, zby sa samo ocistilo, hlavne ked dostane do tych priestorov antimikrobialne latky. Samozrejme ja som pouzival aj rozne oralne zaroven, ako oreganovy olej,roztok citricidalu a jedenkrat dokonca Samento pri zapale stredneho ucha.
Napodiv, priroda ma hromady antimikrobialnych prostriedkov, keby sa na ne dal len zlomok financii, pouzivanych na vytvaranie syntetickych patentovanych drog, mali by sme tisice prirodnych latok na liecenie, ovela viac, nez syntetickych liekov .
Ale to sa asi nikdy nestane, lebo prirodne veci sa nedaju patentovat, tj nikdy nemozu byt dostatocne drahe, aby farmaceuticky priemysel na nich zarabal tak, ako na patentovanych syntetickych "liekoch".

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sinusitída - Fórum - ZDRAVIE.sk