STRAAAŠNE TÚŽIM PO DIEŤATKU

Príspevok v téme: STRAAAŠNE TÚŽIM PO DIEŤATKU
nedočkavá

Ahojte... konečne prišiel ten správny čas a s manželom sme si povedali, že chceme bábatko... Môj problém je, že ho chcem mať hneď. Už sme čakali veľmi dlho na tento okamih. Snažíme sa iba veľmi, veľmi krátko - zopár týždňov, ale ten čas mi ide veľmi pomaly. Veľmi rada by som už manželovi povedala tú vytúženú vetu... Sú aj medzi vami "snaživky", ktoré majú rovnaký pocit? Veľmi túžim po dieťatku. A už vôbec si neviem predstaviť čakať niekoľko rokov... Čítala som tu aj také príbehy žien, ktorým sa podarilo otehotnieť až po piatich rokoch. To by som asi zošalela...

majuska7979

ahoj nedockava,
viem o com hovoris, sice u mna to nieje az take intenzivne ze ho chcem hned,:) ale patrim medzi snazilky, :) s manzelom sa snazime o babatko 3 mesiac a nic :( ale ako som citala to je normalne, a raz sa to podarit musi :) moja sestra sa snazili o babo pol roka, takze je to normalne,...mysli pozitivne :)

Gill

Sakra ludia, ste tu normalni??? Co sa do nej vsetci tak navazate? Jeden prispevok "krajsi" ako druhy. Ako môžete druhému človeku napísať také hnusné veci? Keď sa vám téma nezdá tak nereaguje, alebo dá sa aj slušnejšou formou...

nedočkavá, nenechaj sa znechutiť takými príspevakmi, najlepšie je keď na to nebudeš ani vôbec reagovať, nemá to zmysel. Neboj sa, dieťatko príde, mňa naši mali až po roku a predsa sa dočkali :)

KristinaK

Nedockava: uz aj mna nahnevali!
...mat v dnesnej dobe decko,riadna blbost-ako moze napisat niekto taketo nieco!!!!!
Takymto ludom zelam,aby prezili to, co mi prezivame teraz!!!

lynnie

nedočkavá, ty sa musíš poriadne nudiť. No veď počkaj, to decko ťa zamestná tak, že ani nebudeš vedieť, ako sa voláš. Nechápem také, ako si ty. A čo keď sa ti VOBEC nepodarí mať decko, čo spravíš potom?? Asi naozaj zošalieš...už teraz k tomu nemáš ďaleko. Radšej si nájdi nejaké záujmy a tým sa venuj, mať decko je v dnešnej dobe riadna blbosť.

KristinaK

Aj ja patrim medzi nedockavych,ale to vie pochopit len ten,kto to prave preziva,alebo uz prezil. Normalny clovek si naplanuje tehotenstvo, a ked si povedie,ze teraz,tak je velmi zle cakat mesiace,ze kedy uz konecne. Aj my sme planovali a ked sme uz mohli mat-teraz sa nam nedari. Ved keby to clovek vedel dopredu,tak by sme aj my zacali skorsie.
Fakt neviem,preco niektori ludia sa vytesuju z toho,ked mozu niekomu ublizit. Ked mne sa niektora tema nepaci,jednoducho nereagujem.

KristinaK

Aj ja patrim medzi nedockavych,ale to vie pochopit len ten,kto to prave preziva,alebo uz prezil. Normalny clovek si naplanuje tehotenstvo, a ked si povedie,ze teraz,tak je velmi zle cakat mesiace,ze kedy uz konecne. Aj my sme planovali a ked sme uz mohli mat-teraz sa nam nedari. Ved keby to clovek vedel dopredu,tak by sme aj my zacali skorsie.
Fakt neviem,preco niektori ludia sa vytesuju z toho,ked mozu niekomu ublizit. Ked mne sa niektora tema nepaci,jednoducho nereagujem.

piliky

Tak si mala zacat s nechranenym sexom skor, malokedy sa stane, ze zena otehotnie hned na prvy sup. A prave takym, co to strasne chcu, sa vacsinou nedari, nemala by si sa na to putat, uzivaj si sexu, ked sa uz nemusis chranit. Toto nechapem, meranie teploty, ovulacia a dristy. Ja ked budem chciet mat dieta, tak sa nebudem rok chranit, ale nebudem okolo toho obsesovat, milovat sa budeme ako doteraz. Potom to zacnem riesit, keby po roku nic. Konecne si clovek moze uzit a takto si to nicit...Rozosmiala ma jedna tvoja veta- ze ludia tu rozmyslaju rozkrokom, haha, tak v prvom rade si to ty, co nim rozmysla. Najradsej by si v sebe mala striekajuci penis, len aby si oplodnila to svoje vajce.

nedočkavá

Linnda_260: Ďakujem Ti. Teraz vidím, koľko veľa obmedzencov behá po svete... Tí vedia rozmýšľať iba tým, čo majú v rozkroku... a to som si myslela, že sa budem môcť s niekým porozprávať.

Linnda_260

Vidiš?
A presne pre takýchto niektorých magorov, ktorí tu chodia, choď radšej na inú stránku, ak sa chceš normálne porozprávať o takom probléme aký máš ty.