STRAAAŠNE TÚŽIM PO DIEŤATKU

Príspevok v téme: STRAAAŠNE TÚŽIM PO DIEŤATKU
nedočkavá

Ahojte... konečne prišiel ten správny čas a s manželom sme si povedali, že chceme bábatko... Môj problém je, že ho chcem mať hneď. Už sme čakali veľmi dlho na tento okamih. Snažíme sa iba veľmi, veľmi krátko - zopár týždňov, ale ten čas mi ide veľmi pomaly. Veľmi rada by som už manželovi povedala tú vytúženú vetu... Sú aj medzi vami "snaživky", ktoré majú rovnaký pocit? Veľmi túžim po dieťatku. A už vôbec si neviem predstaviť čakať niekoľko rokov... Čítala som tu aj také príbehy žien, ktorým sa podarilo otehotnieť až po piatich rokoch. To by som asi zošalela...

nedočkavá

Senzik: Prosím Ťa, prečo píšeš také strašné nezmysly... Nie, nemyslím si, že dieťa je toaleťák. Čakali sme veľmi dlho z osobných dôvodov. Chcela som tým iba povedať, že sa úprimne na bábatko teším a počítam každý deň, každý týždeň a zúfalo čakám na ďalšiu ovuláciu. Nabudúci krát si dobre rozmysli, kým niekomu napíšes do fóra taký ohavný príspevok. Myslím si, že mnoho žien je takých, ktoré sa nevedia dočkať bábatka. Ale to taký obmedzenec ako ty, asi nevie pochopiť.

Fiiifa

Ahoj nedockava.
Ak si chceš o takýchto veciach pokecať so spolusnaživkami poradim ti dobru stranku: modrykonik.sk Vo forume si najdi snažilky a tam sú rôzne príbehy, problémy, rady a pod. Ja som tiež snažilka a tam si chodím s babami pokecať.

senzik

Tak preco ste tak dlho cakali? Dieta sa bude vyvijat aj tak 9 mesiacov, nez ho uvidis. Chod si ho kupit do Ciny, ked ho chces zajtra. Taku blbost som este necitala- chcem dieta a to hned. Co to je toaletak???????