Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

POMOOOOOC - zapal priedusiek, nemozem spat

parajona

tak ja som si hodila do googlu rizika ockovania a vyhodilo sa mi toto. Peto T, pozriem si ten rychlokurz...dik
co sa tyka zapalov priedusiek ci dzchacich ciest, skus wobenzym, ja som ho davala mojmu synovi, ked mal zlomenu stehennu kost a docitala som sa v letaciku, ze je to aj na mnoho inzch veci, mimoine aj na dychacie cesty. muzovi som to potom naordinovala pri zapale dyhacich a naozaj to zabralo. takze skusit enzymaticku liecbu.

Peto T

Tib: Ak by si nezohnal všetky veci, ktoré písal RNG, skús aspoň ten ACC, ten majú v lekárni a dobre pomáha na vykašliavanie.

V lekárni si kúp ešte nejaký výkonný vitamín C, pokiaľ možno bez prísad, napr. Jamieson 1000mg BEZ postupného uvoľňovania. (sú aj lepšie prípravky, ale tie sa musia objednávať a to trvá...)

A pozri si Rýchlokurz tolerančnej liečby na konci tejto knihy: rizikaockovania.sk

Skús to, ono to naozaj funguje! Len si dobre pozri upozornenia (napr. nevhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa a medi a vážnom deficite G6PD).

Peto T

Tib: Aby si bol v obraze, Ester C je forma vitaminu C. Pouzit sa da aj iny kvalitny vitamin C, rozdiel je len v tom, ze bude treba trochu vyssie davky ako pri Ester C.

RNG

ked ma clovek zapal priedusiek, dusi ho a nevie spat, samozrejme je vycerpany a ani mu to niekedy nemysli jasne.
Skontroluj si teplotu, ak ju mas vysoku nezabudni zobrat nejake antipyretika aspon(aspirin, vrbovu koru...)
Ja nikdy necakam tak dlho a zautocim na to este v zrode, takze to tak daleko ani nepride.
Ak to prislo velmi nahle, tak je to najpravdepodobnejsie virusove, ak sa to postupne vytvorilo(niekolko dni) je to asi bakterialne.

Tib

Dakujem velmi pekne RNG ... stale je to priserne pichanie a nespavost, idem si dokladne opat precitat co si napisal, som "kapanek" mimo z toho ale snad pochopim :)

RNG

kvapky do nosa(roztok citricidalu alebo koloidna strieborna voda) a brat oreganovy olej , aspon 45 mg cisteho, tj 2 kvapky Candiminu, 3 krat denne(3x3+ zelatinove kapsulky, napr tieto a podobne: -odkaz odstránený-

Plus 2x500 mg NAC(na Slovensku acc=N- acetyl cystein odhlienujuca aminokyselina)
Pripadne na utlmenie zapalu niekolko gramov curcuminu(korenie curcuma longa, turmeric, zlte korenie)alebo aspon pribuzneho dumbieru.

Ak je zapal viralneho povodu,ja na to pouzivam 1 gram ester C kazdu hodinu, alebo ine antiviralne, podla moznosti viacere, pozri na temu herpes, lebo na viralne nakazy sa pouzivaju antiviralne:
-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.