Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšeny nos - fotky

kilbils

nie Evi druha operacia bola v cene 17.000,- ale ja som prvykrat pred oper.dala operaterovi do vrecka 10.000,- chcela som to mat dobre urobene a ludia si daju asi viac zalezat natom co robia ked maju daco z toho)) ale to medzi nami. a ano operoval ma ten isty doktor, ved tak by to vzdy malo byt!!!!
a ked si to vseho vsudy zratam tak 27.000,-je vzdy menej ako inde!

kilbils

nie Evi druha operacia bola v cene 17.000,- ale ja som prvykrat pred oper.dala operaterovi do vrecka 10.000,- chcela som to mat dobre urobene a ludia si daju asi viac zalezat natom co robia ked maju daco z toho)) ale to medzi nami. a ano operoval ma ten isty doktor, ved tak by to vzdy malo byt!!!!
a ked si to vseho vsudy zratam tak 27.000,-je vzdy menej ako inde!

Evka_

Ešte som chcela dopísať, že ona mala z toho taký pocit že ak už nejde o peniaze tak sa na vas vykašlu. No možno len nemal rad opravy asi to bolo pre neho uražka, že sa jej niečo nepačilo. Lenže oni nechapu ako sa človek citi keď sa to nepodari na prvy krat pekne a musi chodiť po ulici s napr nesumernym nosom, keď dufala, že konečne sa nebude za seba hambiť.

Evka_

Kilbils takže ty si za druhu operáciu nemusela platiť však? Či za to skratenie si znova vypýtal? Alebo by to bolo už zadarmo? Ako oprava? Ale ty si mu iba tak dala ešte pred operáciou nejake peniaze za ochotu, alebo tak nejak?
Možno si si tým fakt pomohla k takemuto už peknemu nosiku. Lebo ta kamoška bola tiež na oprave, lenže ju oba razy operoval iny doktor ako teba a bolo jej blbe mu davať zase peniaze veď kolke operácie tam hradi poisťovňa (zložite razstepy napr) a nikto nič neodflakne si myslela a ona mu už raz zaplatila za to aby mala pekný nos, tak mu nič nedala pred operáciou a dopadla tak, že sa s nou skoro vôbec už nebavil a operácia nedopadla znova dobre. Neviem čo si tam niektorý o sebe myslia ale nebolo to od neho pekné. Ale ak by si vypýtal znova peniaze tak by mu dala ale sama od seba nemala odvahu.

kilbils

nic nie je vidno dievcence, robi sa to cez nosne dierky, mate 2 stichy vnutri, ziadne jazvy, nic. ked sa pozriem do zrkadla nevidiet vobec ze by som bola na opke, mam ho prisposobeny mojej tvari co najrirodzenejsie, hoci mozno som ho predtym chcela mensi.
no a je to na detskom oddeleni ano, tam su samoplatcovia, hned vedla su detske izby. obe operacie mi robil ten isty doktor.

wikush

suhlasim, pekny nostek mas teraz, dobre ze si sa na to dala a stastie ze si dopadla tak ako si dopadla.. a mas aj nejake jazvicky okolo, je to vidno, ze bol nos operovany ked sa pozries do zrkadla?

Evka_

A ešte bola si hospitalizovana na detskom oddeleni alebo na dospelackom? Lebo kamaratka bola na detskom aj tam su dospelí a že velmi mile setričky tam boli. Inak ona bola v celkovej operovana.

kilbils

kedze chodili na facebook a otvarali album nepovolani ludia ak chcete vidiet tu foto je na azete- kilbils, album - nos, heslo- nosisko.)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšeny nos - fotky - Fórum - ZDRAVIE.sk