Cervene lica

Príspevok v téme: Cervene lica
NeviemCoDalej

_ Zdravim vas vsetkych.Mam29 rokov.Moj najvacsi problem je,ze mam cervene lica a este som k tomu hanblivy jak svina.Uz ma to fakt prestava bavit,lebo mam normalny sympaticky ksicht,,nema tam ta cerven co robit!!!A po fyzickej namahe som fialovy.Aj ked sa zahanbim som fialovy.Ja nemozem ist dalej v zivote,nemozem viac co mam,aj ked by som mohol.Preco? Moj ksicht ma stale zradi!!!!! Zmeny tepla,som cerveny.Stresove chvile,som cerveny.Ale len lica.Celo a brada su v prirodzenej farbe.Mam kolisavy krvny tlak a kolise sa mi zo sekundy na stotinu,staci mi na nieco zle spomenut a ...Lieci ma jeden tzv.Ludovy liecitel.Hovori,ze mi vymazal moju geneticku informaciu a dal mi potierat sa dvoma druhmi vodiciek na tvar aby cerven zmyzla.Zo zaciatku mi hovoril:Ty za tyzden budes fit.Prestanu u teba aj tie navali do hlavy,tlaky a cerven opadne.Pouzivam to uz dnes je 11-den,ale ani najmensi vysledok.Ja proste neviem co mam robit.Co to je? Som uplne zdravy vysledky zdraveho sportoveho cloveka.Mal to stary otec aj stara mama.Musi sa s tym dat daco robit,lebo to mam len na licach!Ma to vela ludi,preto prosim ludi,ktory maju takyto problem a nejak sa s toho dostali aby mi napisali.A prosim ludi,ktory mi nemaju ako poradit,alebo vobec nepoznaju tento obrovsky problem aby tu ani NEPISALI!!! Dakujem

momonika

Ahojte, mám 27 a uz zrejme od puberty trpím tym, že sa červenám. A to skoro stále. Keď bežím, keď sa hanbím, keď som v strese, keď mi je trápne, keď som rozculena, keď sa okupem..... A v zime mám lica až fialové. Je to nepríjemné. Neznasam už vety typu aká si červená. ....to z coho si taká červená ?...jeje ako sa červená too je milé......mne teda nie. Mám nízky tlak, tak predpokladám že to tým nie je. Mám dobru a pestru životosprávu a alkoholu sa vyhýbam kde môžem. Nechapem preto. Ale. Všimla soom sinze na lícach mám také zilky, ktoré vraj spôsobujú toto scervenanie. Keď som spomínala tu zimu.... V zime sú tie. Zilky úplne vonku...sú malicke ale fialové a to spôsobuje zrejme fialovú farbu. Ak ste už niekto boli na laserovom zákroku, prosím napíšte na mail kde a aká je to finančne náročná vec ...dakujem

laserman

Mam to iste kamarati bol som na laser cca 7x a dost pomohlo ale jeden zakrok 70 eur trošku to šcipe ale nič moc nno je to drahe ale tak dam uz tolko penazi uz ma nebavi stale odpovedat na takz prečo som červeny a iny liek neni su ro rozsirene cievy ktore laser spali

PeterKOL

AHOJTE. VIDIM ZE JE TU TOHO POPISANE CELKOM DOST. A CAST Z VAS MA AJ PRAVDU
. NA TVOJ BLOK MOZEM ODPOVEDAT VELMI PRESNE - I KED TROCHA NESKORO. MAM ROVNAKY PROBLEM. SPORTOVEC ZDRAVA STRAVA. A ALKOHOL LEN SEM TAM LEBO S TYM MAM PPROBLEM ODKEDY SOM SA DOTKOL POHARIKA TAK PIJEM V SPOLOCNOSTI LEN VELMI MALO..... A VSETKO OSTATNE. MOJ PROBLEM SPOCIVA OKREM CERVENYCH LIC V TVARY KED PIJEM VO ZVYSENOM POTENI - CELEHO TELA ( AKO ZE FAKT OPROTI OSTATNYM ASI 100X VIAC- PO TRENINGU CELY MOKRY CELO TVAR LICA, VECI, I KED SA OSTATNY TAKMER ANI NEZAPOTIA - NAPR. VOLEJBAL A NEBODAJ ZE JE VONKU TEPLO . TAK ZO MNA TECIE AKO Z FONTANY.). TROCHA SOM SPRTAL A CITAL A NAVSTEVOVAL DOKTOROV A NAVSTEVOVAL. OPRESIEL SOM SNAD VSETKY + VSETKY VYSETRENIA. A VYSLEDOK : nic :( + SOM LEZAL V NEMOCNICI NA ZVYSENY TLAK 7 DNI, A TAM SOM TIEZ PRESIEL UPLNE ALE UPLNE VSETKYM. A VYSLEDOK S TYM NESPRAVIS ANI HOVNO.! NAJBLIZSIA DIAGNOZA MI VYSLA NA VYSSI TLAK. SKONTROLUJ SI CI V RODINE S TYM NEMATE PROBLEM. AK HEJ TAK TI MOYEM POVEDAT ROVNO TO CO MI POVEDALA PRIMARKA KED SOM ODHCADYAL Z NEMOCBNICE : CIT.: PRIPRAV SA ZE TA JEBNE CCA MEDZI 40 A 50 ROKOM ZIVOTA. PROBLEMY MOZU BYT SPOSOBENE AJ HORMONALNOU AKTIVITOU A STRESOM. CO JE V PRIAMEJ UMERE S TLAKOM. CELKOVO SA SVOJHO PROBLEMU NEZBAVIS NIKDY. NA MOJ VEK MI POVEDALI ZE MA LIECIT NEBUDU, TAKZE SOM OSTAL A NECHCEL ANI BRAT LIEKY TAK SOM STALE NA MRTVOM BODE. Z MOJEJ SKUSENOSTI ODPORUCAM: RADIKALNE ZNIZIT TLAK ( NA NETE NAJDES X SPOSOBOV AKO NA TO, ZACNI TO DODRZIAVAT. A VYVARUJ SA VSETKEMU CO TO SPOSOBUJE AKO ALKOHOL , STRES, CIGARETY A INEE.. ALE TO CO MAS PO RODICOCH S TYM SA NAUC ZIT.. A NAUCIT SA OVLADAT STRES: JEDNA DOKTORKA MI POVEDALA ZACVNI CHODIT NA JOGU :D .. TAKZE CLOVECE NIESI V TOM SAM. DRZIM PALEC.

Romanko DSAD

Takže na svete existuje liek na toto ochorenie existuje :D . Ale máto dva háčiky funguje to len na 12 hodín a v našej mrdnutej krajine nie je dostupný :D :D :D :D A ak by ste si povedali že nevadí však si ho obiednám za zahraničia takisto máte smolu je len na lekársky predpis :D

sulawesi

ajoj,
ja som to zazil dnes strasna cerven na tvari, proste uplne ako keby som horel a tiez len na licach...mate nejake rady? a tak po hodine pol to ustupilo
hlavne tie lica este teraz ich mam cervené

zuzinka 20

hej laserom by sa to malo dat odstranit, ja nad tym uz rozmyslam davno, lebo ja mam zas nos a lica cervene..a to ked i dam vinko no konec, alebo trosku pobezim...minule som na vlak bezala a kokso kamarat sa ma pytal ze preco som taka cervena, ze ci nevladzem....a ja mna to ani tak neznicilo ten beh, vladala by som si zabehat este dalsich 20minut..ale bola som taka cervena ze ma az hlava boella a nie nohy...len skoda ze je to take drahe..neviete nahodou o nejakom lacnejsom laserovom centre?

CervLica

dneska som zistil ze sa daju cervene lica odstranit laserom...vraj to odstranie tie cievky ktore sposobuju cervene lica..coskoro by som mal toho vediet viac tak napisem ak budem vedet..

anus12

ahoj no ja to mam tiez niekedy sa mi to objavi ked ani nic nerobim .. mam stym uz nervy a tiez neviem ako sa toho zbavit lekar mi povedal ze to budem mat stale a ze na to nieje ziaden liek .. ja uz neviem co s tym mam robit :(