Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako vratit vlasom silu? prosim poradte :)

Príspevok v téme: Ako vratit vlasom silu? prosim poradte :)
januska21

ahojte,takze na zaciatok sa ospravedlnujem ze zakladam dalsiu temu ale radsej no...aby mi tu viac ludi napisalo :) zacnem tym ze mam 15rokov a uz vyse roka mam stale taku istu dlzku vlasov:( veelmi tuzim mat dlhe vlasy(je to mojim snom). farbila som sa iba raz-na taku svetlu hnedu, az blond. a moje vlasy su suche,maju znicene konceky obcas ale davam sa aj podstrihnut ale aj tak nerastu. Budem moc moc vdacna kazdej/kazdemu kto mi tu napise hocico co sa tyka vlasov, ako ich ozivit, ako im dat silu aby rastli, a hlavne ako sa o ne starat :)))

saska131

mirka, videla som tvoju fotku a vlasky mas mas pekne :) ja ma o odtien a pol svetlejsie, blond je moja srdcovka :D takze casom ta chemia pride urcite :) v sucastnej dobe sa o ne staram lebo cez zimu som bola brunetka a dala som si to postahovat takze im nechavam chvilu pokoj.na to ze ich nicim chemiou cca 7 r. to naozaj zvladaju perfektne,aj kadernicka sa cudovala,nekrepateju a podobne.
dakujem vsak za rady, hennu vyskusam urcite ;)

mirka 23

tak ako pišeš. potom ked budeš davať chemiu, tak hennu radšej nie. A nechceš si nechať svoje vlasy? Chceš bychť silno blond? Ked pojdeš do témy henna, ktorá je trocha nižšie, tak tam som dala link na fotku po hennovani blond hennou, tiež mam blond vlasy. Problem je, že blond henna ti vlasy nezosvetli, tak sa musim zmieriť s tmavšími vlasmi, ale zdravými

saska131

ahoj mirka, farbim chemicky, svoj odtien mam spinavy blond a odfarbujem na blond,teraz nechavam trosku vlaskom klud a oddych, zacala som na ne pouzivat kokosovy olej a musim poevadt ze zmenu vidim a j citim.myslis ze pokial nebudem farbit chemicky mozem tu bezfarebnu henu pouzivat? a potom ked zacnem opat farbit tak henu vysadit?

mirka 23

saska a farbiš vlasy chemicky? Lebo ak chceš farbiť aj nadalej vlasy chemickou farbou, tak to nie je vhodné, ale ak sa rozhodneš pre svoje prírodne vlasy, resp, chceš trocha iný odtieň, tťak henna je fajn. Henna nefarbi na zeleno, len treba počkať 3 týždne od chemickeho farbenia. A je to fakt velmi dobra vec, mne začali po henne rásť vlasy.

saska131

a na odfarbene vlasy ta bezfarebna hena nevadi? pocula som niekde ze zafarbi vlasy na zeleno.... ci to je len mytus?

mellinda

Skus bezfarebny hennovy zabal. To je cisto prirodna vec, ktora ti vlasy super zregeneruje, o to viac, ak tie kury budes opakovat. Ja si prave teraz tiez davam vlasy dokopy. Dlhe roky som sa odfarbovala na blond, mam ich strasne suche, hlavne konceky. Zacala som pouzivat hennu a naozaj vidiet rozdiel.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako vratit vlasom silu? prosim poradte :) - Fórum - ZDRAVIE.sk